Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Układ wydechowy


Cewinho159

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Sprowadziłem Q+2 2010 po lifcie silnik 1.5 dci euro4. Qashqai jest uderzony delikatnie z tyłu i przyjechał z odkreconym wydechem. Kiedy ten wydech przymierzylem okazało sie ze czegoś brakuje... Mam ten tylny tłumik duży z którego wychodzi rura długości ok 2m i potem brakuje jakieś części długości ok 90cm i resztę juz potem mam. Czego moze mi tam brakować? Katalizatora dpf? Jeśli ktoś mógłby mi pomoc i wysłałby ewentualnie zdjęcie wydechu to byłbym wdzięczny bo wiedziałbym jak ta część wyglada i czego szukać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zobacz jak to wyglada na stronie producenta tłumików, sa tam całe schematy wydechu np Bosal. Z tego co czytam chyba brakuje Ci dpf plus łącznik elastyczny

 

Wysłane z mojego HUAWEI GRA-L09 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oglądałem juz cały układ wydechowy jak wyglada na schemacie. Widziałem kilka takich katalizatorów na Allegro jednak delikatnie różnią sie kształtem i dlatego jeśli miałby ktoś foto tego katalizatora to widziałbym jak to wyglada zamontowane w aucie. Moze ktoś ma namiary na jakąś firmę gdzie można kupic wieszaki gumowe do tłumika do Qashqaia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tymi wieszakami cieżko na Allegro ale mam juz wszystko do tego wydechu i wieszaki tez także dzieki za pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...