Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[N16]Świecąla lampa oświetlenia wnętrza po zamknięciu samochodu centralnym i jego cichy pisk


Shym_ON

Rekomendowane odpowiedzi

Witam szanowne grono forumowiczów :)

jedziem.

Opadają mi kończyny a szukaczka nie pomaga.

Temat dosyć istotny a zarazem drobny ale z uwagi na problemy z elektryką i rozładowującym sie akumulatorem co teraz gdy jest duży minus za oknem daje się rano we znaki.

A teraz do sedna.

Nie gaśnie lampka oświetlenia wnętrza po zamknięciu centralnego, pozostałe tryby świecenia działają bezproblemowo. Dodam jeszcze że występuje w tym samym czasie cichy pisk centralnego i tu konkluzja czy to wina oświetlenia czy wariuje centralny. Zdarza się to na tyle nieregularnie że ciężko szukać winy w warunkach zewnętrznych itp.

Pojawia się tak samo i znika po prostu pyk i ni ma pyk i działa.

Centralny oryginalny działa zawsze ok zamyka otwiera itp :)

kiedys był alarm ale go odłączono bo szalał anty-napad, reszta fabryka

[N16]'02 1,8

pozdrawiam

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czym dla Ciebie jest centralny oryginalny? Przyciski są w kluczyku czy w pilocie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie nieoryginalny alarm również świrował, właściwie to tylko zamek centralny, nie było reguły na to. Oświetlenie kabiny wyłączyłem całkowicie bo nie dało się tego ustawić żeby paliło się tylko przy otwartych drzwiach. Ja na Twoim miejscu wolałbym np. całkowicie wyjąć żarówkę niż ryzykować rozładowanie akumulatora. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...