Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Światła do jazdy dziennej


Amator20

Rekomendowane odpowiedzi

Witam proszę o pomoc podłączyłem w moim QQ 1.5 dci z 2008 światła do jazdy dziennej wszystko mam zrobione tylko mam problem z podłączeniem czerwonego kabelka zasilającego nie wiem pod jaki bezpiecznik w komorze silnika się podpiąć proszę o zdjęcie lub dokładny opis.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie potrzebny Ci opis, wystarczy najzwyklejsza kontrolka by sprawdzić na którym bezpieczniku pojawi się napięcie po zapłonie, czyli po uruchomieniu silnika. A z ciekawości zapytam jak do tego bezpiecznika będziesz się wpinał, bajpasem ...???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na kabelku zrobię oczko podczepię do nóżki bezpiecznika i go włożę na miejsce

Nędza totalna, widzę kolego że nie czytasz forum na bieżąco albo tylko i wyłącznie przeglądasz interesujące Cię tematy. Opis podłączenia świateł LED był zamieszczany niejednokrotnie w różnych modelach ale w Kaśce też, jak sobie przypominam. Zapytałem czy będziesz stosował do wpięcia się w bezpiecznik, widzę że nie wiesz o co chodzi i brak zainteresowania z Twojej strony tym rozwiązaniem. nie mniej jednak podpowiem Ci tzw. bajpas to nic innego jak gniazdo podwójnego bezpiecznika który wkładasz - wsuwasz w miejsce tego wyjętego a ten wyjęty umieszczasz w pierwszym gnieździe bajpasu. W drugie gniazdo bajpasu wkładasz natomiast bezpiecznik którym zabezpieczasz same, założone przez siebie, światła LED (7,5A) Do przewodu który z bajpasa wychodzi lutujesz lub łączysz na zacisk przewód zasilający światełka. A bajpas wygląda tak jak pod tym linkiem;

http://allegro.pl/bypass-bajpas-uni-dodatkowy-bezpiecznik-unival-i6739694991.html

 

Gdybyś zdecydował się na takie rozwiązanie pamiętaj by bajpas był wielkości Twego bezpiecznika bo są różnej wielkości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na kabelku zrobię oczko podczepię do nóżki bezpiecznika i go włożę na miejsce

I nie daj Boże ,żeby zaczęło się grzać w miejscu skrętki do nóżki i wytopi gniazdo.A co będzie jak się zapali???

Posłuchaj Testera,dobrze radzi!.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...