Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[N16] Brak zamykania z kluczyka


dziaba.01

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Mam problem w Almerze N16 HB 5D z centralnym zamkiem. Gdy kupiłem samochód nie mogłem zamykać samochodu z lewej strony ale mogłem otworzyć, więc zamykałem z prawej strony, dało się z tym żyć, minął rok czasu, problem wystąpił także z prawymi drzwiami, mogę otworzyć samochód z obu drzwi ale zamknąć tylko te drzwi w których przekręcam kluczyk i muszę teraz zamykać z przycisku ze środka.

W czym problem? Czy będę musiał zmieniać zamki? A może kupić uniwersalne centralne z pilota?

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! Mam problem w Almerze N16 HB 5D z centralnym zamkiem. Gdy kupiłem samochód nie mogłem zamykać samochodu z lewej strony ale mogłem otworzyć, więc zamykałem z prawej strony, dało się z tym żyć, minął rok czasu, problem wystąpił także z prawymi drzwiami, mogę otworzyć samochód z obu drzwi ale zamknąć tylko te drzwi w których przekręcam kluczyk i muszę teraz zamykać z przycisku ze środka.

W czym problem? Czy będę musiał zmieniać zamki? A może kupić uniwersalne centralne z pilota?

Pozdrawiam!

..... nie wiem strzelam. ... a próbowałeś na nowo zaprogramować kluczyki ?

 

 

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam kluczyka z pilotem, mogę otwierać tylko zamkiem i dlatego pytam o dołożenie uniwersalnej centralki z pilotem

 

Wysłane z mojego Lenovo A6020a40 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...