Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Czy to ma sens?


Gość plottmen
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Zetka niech zostanie wolnossaca, bo to caly urok tego auta. Wchodzisz w zakret dajesz gazu i lrcisz bokiem. Nie trzeba strzelac ze sprzegla czy cisnac do oporu 100m przed zakretem zeby wstalo turbo..Kup sobie tego golfa i przestan sie zalic. Zetka to auto dla pasjonatow, ktorzy jada po bulki nadrabiajac 15km okrezna droga, a nie dla bananowcow ktorzy podniecaja sie ze ojebali golfa ze swiatel i przejmuja sie ze do bagaznika nie wejdzie torba z ciuchami na crossfit.

Najnowsze turbo jakie widziałeś to jest coś z początku lat 90-tych. W nowym silniku nawet nie wiesz, że masz turbinę... Ciekawe kiedy zrozumiesz, że nie interesuje mnie golf, ciężko do ciebie trafia słowo pisane, ehhh. Idź szukaj okazji na aukcji, może znowu jakiś głupi jankes sprzedaje świetną sztukę tylko bez zderzaka za 10% wartości ;)

 

Jak już będziesz miał tego golfa to chętnie ustawię sie z Toba na ćwiartkę i parę osob z tego forum na pewno tez. Pokazesz nam jak jezdza te golfy ktorym zetki nie dorastają do pięt :)

Ba powiem więcej ustawimy się z Tobą tymi niezdatnymi do jazdy 350-tkami :D

A przed chwilą pisaliście, że zetka gorsza w dragu, forumowa schizofrenia :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masa? No i? Na papierze sobie to obliczasz? lol W serii Miata i gt86 nawet nie podskoczą zdezolowanej Zetce z DE - obojętnie czy to szybki czy wolny tor. 

 

Te kolubryny z testu też by objechała średnia Zetka na każdym torze a start z miejsca to z d*py test - co to ma niby pokazać!? To tak jakby testować i porównywać dwa smartfony tylko po tym jak szybko się włączają. lol Kolubryna z 4x4 szybciej ruszy a już po dwóch zakrętach będzie w tyle. No ale dla kogoś kto tylko umie spod świateł i na wprost szybko pojechać to pewnie lepszy wybór.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda slow na ciebie czlowieku. Nie wiem po co sie zarejestrowales na tym forum skoro tylko cisniesz po zetkach. Nie wiesz czym jezdzilem, wiec sie nie wypowiadaj, a to ze ty nie czujesz turbodziury to tylko potwierdza ze o prowadzeniu samochodu nie masz zielonego pojecia. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poprostu dajcie   koledze spokój ,   niech pisze , zetki sie kocha za to jakie są  tak samo  jak calibry mazdy golfy itp   

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie zetka mi się za***iście podoba, tylko bolą mnie jej osiągi i fakt, że nie ma sensownych wystawionych.

 

Masa? No i? Na papierze sobie to obliczasz? lol W serii Miata i gt86 nawet nie podskoczą zdezolowanej Zetce z DE - obojętnie czy to szybki czy wolny tor. 

 

Te kolubryny z testu też by objechała średnia Zetka na każdym torze a start z miejsca to z d*py test - co to ma niby pokazać!? To tak jakby testować i porównywać dwa smartfony tylko po tym jak szybko się włączają. lol Kolubryna z 4x4 szybciej ruszy a już po dwóch zakrętach będzie w tyle. No ale dla kogoś kto tylko umie spod świateł i na wprost szybko pojechać to pewnie lepszy wybór.

Pisałem o polskich torach, na Ułężu to raczej mocą się nie wygra ;)

Co może być bezpośrednią konkurencją dla zetki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Schizofrenią to jest rejestrowanie się na forum zet tylko po to by wytłumaczyć innym posiadaczom zetek jakie mają słabe auta i że golfy i passaty je objeżdżają. Nie wiem w czym problem - jak bolą Cię osiągi zetek to kup golfa a jak zetka Ci się podoba to kup zet zainwestuj w nią trochę i już nie będziesz się smucił że to auto jest wolne

Ps jak uważasz że zet jest gorsza w dragu od golfa to proponuje odrobić lekcje i zobaczyć które auta dominują w ostatnich latach w street rwd turbo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zetka to auto dla pasjonatow, ktorzy jada po bulki nadrabiajac 15km okrezna droga, a nie dla bananowcow ktorzy podniecaja sie ze ojebali golfa ze swiatel i przejmuja sie ze do bagaznika nie wejdzie torba z ciuchami na crossfit.

100% prawdy. Rozjebales system :D

 

Ja tak raz na tydzien skusze sie udowodnic znudzonym tatusiom ze ich kombi z pustym fotelikiem dla dziecka moze possac.

A mam takie potencjalne zawody na co drugich swiatlach, ale jednak rzadko mi sie chce marnowac paliwo.

Szybko znikaja w lusterku, ale zetka jest znana z chujiwych lusterek! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bmw 335i ale nie ma szpery

Same crapy jak zetki, albo i gorsze. Z tego co kojarzę to szpere dokładają akcesoryjną?

 

Schizofrenią to jest rejestrowanie się na forum zet tylko po to by wytłumaczyć innym posiadaczom zetek jakie mają słabe auta i że golfy i passaty je objeżdżają. Nie wiem w czym problem - jak bolą Cię osiągi zetek to kup golfa a jak zetka Ci się podoba to kup zet zainwestuj w nią trochę i już nie będziesz się smucił że to auto jest wolne

Ps jak uważasz że zet jest gorsza w dragu od golfa to proponuje odrobić lekcje i zobaczyć które auta dominują w ostatnich latach w street rwd turbo

Ale to was boli, że golf jest szybszy od zetki, ja pierd...

PS nie ma to jak porównywać seryjne auta do samochodów, w których większość części seryjnych prawie nie ma.

 

 

100% prawdy. Rozjebales system :D

 

Ja tak raz na tydzien skusze sie udowodnic znudzonym tatusiom ze ich kombi z pustym fotelikiem dla dziecka moze possac.

A mam takie potencjalne zawody na co drugich swiatlach, ale jednak rzadko mi sie chce marnowac paliwo.

Szybko znikaja w lusterku, ale zetka jest znana z chujiwych lusterek! :D

Serio imponuje Ci fakt, że "ścigając się" ze starym pastuchem albo jakąś octavią w tdi będziesz szybszy? Ciekawe czy w ogóle Ci ludzie wiedzą o tym "wyścigu"... ;)

PS zawsze wydawało mi się, że pasja motoryzacji i lpg nie idą w parze, ale co tam wiem.

 

Także ten, merytorycznie widzę jest bardzo, zadaję konkretne pytania i brakuje odpowiedzi, znacie auta konkurencyjne dla zetki? I proszę już bez płaczu, że golf to gówno, bo jest szybszy, cebuli już wystarczy w tym wątku :)

Ale tym 335i się jeszcze przyjrzę, chociaż wstępny risercz raczej nie wróży dobrze. Sytuacja jak z zetkami, tylko widzę, że auta są jeszcze bardziej męczone.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

konkurencją Zetki ?

 

Peugeot RCZ - nigdy tego nie widziałem (tylko Europa), fajnie wygląda

 

Toyota GT86/Scion FR-S/Subaru BRZ

 

Porsche Boxter i 911 model 996 i 997 (którego szukam obecnie dla żony), mam na myśli oczywiście modele najsłabsze/podstawowe jako konkurencja

 

inną konkurencją Zki jest tańszy Eclipse, bardzo ładne sportowe Coupe, mocy nie ma za dużo, ale ładnie to wygląda (model 3G/4G)

 

inną konkurencją Z-ki jest auto które jest w mojej rodzinie (nie bezpośrednio u mnie) czyli Hyundai Genesis Coupe 3.8 GDI jest to bezpośrednia konkurencja 370Z 

 

Ford Mustang - klasyk

 

Chevy Camaro - j/w

 

gdzieś jest też jakąś konkurencją jest BMW 3 Coupe i Audi TT

 

uważam że nie są też konkurencją dla Z-tki Subaru WRX, czy Lancer EVO, Civic R bo to mocne kompakty i konkurenci bezpośrednio Golfa

Edytowane przez Kazik_R52
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapytałem dziś mojego bratanka (3 klasa szkoły podstawowej) czy zna auta konkurencyjne dla zetki - wymienił 8 modeli tak więc ten tego... :D może poczytaj trochę :)

Odbiegając od sedna - temat zrobił się trochę nerwowy, Kolega zarejestrowany parę dni wcześniej obraża wszystkich użytkowników i rzuca tu cebulami więc proponuję na początek ostrzeżenie i zapoznanie się jeszcze raz z regulaminem forum. W razie kontynuowania wątku w sposób wskazujący na żal do całego świata temat do zamkniecia (Ps powinien być zamknięty już w momencie kiedy w temacie pojawił się wyraz k...)

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolega pewnie troluje na forach różnych marek i wypomina ludziom że kupili auto które im się podoba.

Proponuję pozostać na forum wieśwagena i podniecać się jego osiągnięciami.

Dalsze dywagacje będą odpwiednio nagrodzone.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja pokazałem temat mojemu siostrzeńcowi (przedszkole), coś mówił o stulejarstwie, o jakimś bólu czegoś i o tym, że golf r szybszy od zetki i to każdy wie ;)

 

Kazik- w sumie jest jeszcze boxster i cayman, w większości europejskie, muszę sprawdzić tę drogę. Dzięki za radę :)

Edytowane przez Thunder
Zgłoś się do urologa ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie to akurat nic nie boli bo moja zetka ma aktualnie na niskim doladowaniu 610 KM i raczej mnie golf r nie objeżdża :D - bardziej cisniesz innym moim Kolegom (co na tym forum mie jest mile widziane) dlatego dziękuję dobranoc :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...