Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Nowe auto - zdarte tacze hamulcowe


betamat
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Felgi chyba też jakieś zniszczone jak na nowy samochód, bynajmniej na zdjęciu tak mi się wydaje, a te tarcze na bank są przełożone z jakiegoś starego auta, takie coś w dzisiejszych czasach tylko możliwe w Polsce chyba szok :dribble:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez przesady. ASO nie robi takch przekdek bo i po co.. jak i to ma sens. Prędziej użytkownicy ... przekadają od jakiegoś złomu i potem chcą naprawy na gwarancji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mialem kiedys praktyki w salonie skody I tam mechanik mial wymienic uszkodzona szybe na nowa a ze mial identyczny model swoj to sobie zalozyl nowa szybie a swoja przelozyl jako nowa. Ale to bylo sporo lat temu, mam nadzieje, ze czasy sie zmienily I nikt w ASO nie kombinowal nic ale podejrzanie to wyglada

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JA myslę że nie będzie problemu.

Kiedyś niby nie podlegające gwarancji dwumas został u mnie wymieniony po 35 kkm.( inna marka ).

 

NIe rozdmuchujcie - na razie teorii że zostały podmienione. Jeszcze tak na widoku bez kołpaków. Ktoś musiałby być oszołomem.

 

A czy w obu kołach tak jest czy tylko z 1 strony? ( chba że są to fotki z 2 stron ).

Rdza normlanie się osadzi tym bardziej że wszędzie mokro na drodze. Ja tez po 1 tysiącu miałem rudy pierścień na osi.

Edytowane przez Brzyk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na obydwu z tyłu jest tak samo.

 

Dzwoniłem wstępnie do ASO Rzeszów - "jako części eksploatacyjne nie podlega to gwarancji".

Cena klocków w tymże ASO - 260 komplet - tył.

Cena tarcz - 400ileśtam sztuka...

O robociznę już się bałem zapytać...

 

Znajomy fachman po oględzinach powiedział bym olał sprawę i jeździł (podobnie gość z ASO stwierdził).

I tak póki co zrobię. Mam teraz za dużo innych spraw na głowie by prowadzić wojnę o to.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Olej ASO,zrób zdjęcia i wyślij do centrali z prośbą o podjęcie decyzji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znajomy fachman po oględzinach powiedział bym olał sprawę i jeździł (podobnie gość z ASO stwierdził).

I tak póki co zrobię. Mam teraz za dużo innych spraw na głowie by prowadzić wojnę o to.

 

Czyli wszystko poszło po ich myśli. Zniechęcimy klienta to się odczepi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Dzwoniłem wstępnie do ASO Rzeszów - "jako części eksploatacyjne nie podlega to gwarancji".

 

Powiedziałbym rozmawiającemu,że jest po prostu głupi. Wszystko podlega gwarancji, łącznie z żarówkami, sprzęgłem, hamulcami, świecami i wszystkim innym co się zużywa - tylko po prostu nie na wypadek normalnego zużycia. Zdarcie tarcz hamulcowych po 500km to nie jest normalne zużycie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zanim zrobisz zdjęcia to zmien felgi bo te mają więcej niz 500km no i rdze też warto by było usunąć bo to sugeruje inne rzeczy i moga odwalić .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, ze konsumenci tak latwo sie poddaja. Pozniej efekty sa takie ze ASO mysla ze moga wszystko a w tym wypadku sa na z gory przegranej pozycji. Wystarczy pismo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...