Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Zamykanie auta z pilota


ZSWMarcin

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, od kilku dni borykam się z problemem w swojej Zeci. Jest to auto z USA z 2004 roku. Od kiedy kupiłem samochód auto zamykało się normalnie i normalnie otwierało z pilota (otwieranie bagażnika z pilota nie działało). Aby zamknąć samochód wystarczyło przycisnąć i puścić lecz żeby auto otworzyć trzeba przycisnąć i trzymać przez 3 sekundy przycisk otwierania (Tak powinno być?). Dodam również, że samochód przy zamykaniu/otwieraniu nie wydaje żadnego dźwięku, nie włącza kierunkowskazów czy świateł (Jak jest cicho lub siedzi się w środku to słychać pracujące zamki w drzwiach). Próbowałem razem z filmikami na youtube przejść w tryb głośny (klakson przy zamykaniu lub otwieraniu) przyciskając dwa przyciski jednocześnie ale nic się nie zmieniało to dałem sobie spokój.

 

Teraz jednak problem mam poważniejszy. Auta nie można zamknąć z pilota, stojąc obok lub siedząc w środku słychać po naciśnięciu przycisku na pilocie dźwięk drzwi jakby coś się tam działo jednak nic się nie dzieje. Żeby zamknąć auto muszę wcisnąć przycisk w środku auta i zatrzasnąć drzwi. Otworzyć mogę normalnie z wciskając przez 3 sekundy przycisk na pilocie. Próbowałem na nowo programować poprzez wkładanie i wyjmowanie kluczyka 8 razy (do zapalenia się awaryjnych) i wciśnięciu przycisku na pilocie (powinny zapalić się awaryjne znów) ale nic się nie dzieje. 

 

W internecie również widziałem multum różnych pilotów do nissana 350z. Są wersje, które mają przyciski w kluczyku, osobny pilot z 3 przyciskami oraz również osobny ale tylko z dwoma przyciskami. 

 

 

Także pytania następujące:

Co mogło się stać, że auto nie zamyka się z pilota i jak to naprawić?

Jak sprawić aby auto dawało znak, że zostało otwarte/zamknięte?

Czy otwieranie u Was też wymaga trzymania przycisku przez 3 sekundy?

 

 

Jeszcze ostatnim zdaniem napomnę, że auto jeśli zamykałem z pilota lub teraz "zatrzaskując" i otworzę z kluczyka to zaczyna wyć alarm do czasu aż nie użyję pilota (Jak włożę kluczyk w stacyjkę to nie dość, że wyje głośniej to zaczyna mrugać długimi :D)

 

Pozdrawiam i czekam na odpowiedzi ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odp na pt nr 3 - by otworzyć auto wystarczy nacisnąć guzik - wówczas otwierają się drzwi kierowcy. By otworzyć drzwi pasażera trzeba nacisnąć drugi raz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Łukasz83 

 

Też widziałem coś takiego. U mnie to nie działa. Otwiera się jedna i druga stroną lub wcale. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...