Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[P12] wymiana łożyska z tylu


barniak

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

dzis byłem wymienić olej i korzystając z tego ze auto jest na podnośniku sprawdziłem sobie klocki tarcze i przy okazji pokręciłem kołami. Otóż tylne koło po stronie pasazera wydawało objawy zuuzytego łożyska, a mechanik to także potwierdził wiec zamierzam to naprawić. 

 

Pacjent Primera p12 1,8 benzyna

jaki jest koszt łożyska ? Bo rozumiem ze musi być z Piasta? Na warsztacie powiedzieli cenę 350 za łożysko. W internecie widziałem już za 100-170. 

Chyba ze złe patrzyłem. Podacie jakieś linki bądź opinie jak cenowo to powinno wyglądać ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak cena jak najbardziej ok te z allegro za 100 jest dobra ale części do kitu sam takie montowalem u siebie i po pół roku musiałem oddać na reklamację ponieważ się z użyło i założyłem oryginalne łożysko pozyskane że szrotu i działa dalej. Więc to tylko pytanie do siebie samego co chcesz z tym zrobić.

 

Tak musi być z piastą ale i z koronką ABS u mnie w sklepie moto cenowo wychodzi najtańsze od 250 zł w górę 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...