Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Nieproszony gość w komorze sinika


Ryszard48
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Poszukaj w Brico,albo Majstrze rury spiro z aluminium o średnicy podobnej do turbo i nałóż ją...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

WCZORAJ _---Jakiś pech mnie dopadł ,i znów kolega gryzoń postanowił nie odpuszczać tym razem upodobał sobie takie COŚ i poszarpał całe to ustrojstwo, następne koszty. Zawieszki domestosa wiszą cały czas i do tego co tydzień psikam sprayem na KUNY, czyli cała ta zabawa o Du....ę rozbić

W niedziele  wracałam z Polanicy,   i po drodze zaczęło coś grzechotać pod maską  najpierw co jakiś czas ,a potem ciągle nie do zniesienia taki grzechot ,czwartek pojechałem do serwisu  że usuną ,pojeździli chyba ze 4 razy porozbierali pozaglądali i stwierdzili że 2 godziny to za mało i nie mogą zdiagnozować tego grzechotania .Postanowili zarezerwować na przyszły tydzień auto zastępcze i będą działać ,czyli rozbierać oglądać ?? mam nadzieję że usuną usterkę

 

 

 

IMG_20190802_145632.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak regulamin forum, ale jak widzę kolejne takie rzeczy to mnie chce kur... pier... Ten Nissan to takie g...no, że aż głowa boli. To wszystko powinno iść sądownie przez instytucje państwowe. Może jak ktoś ten s...t bierze na leasing na 3...5 lat z ubezpieczeniem to go to z grubsza nie rusza, ale jak ktoś jak ja i tym podobne osoby zamierza jeździć przynajmniej 10 lat to szlag normalnie trafia. Po tym weekendzie i moim dziadostwie 1,2 jestem tak wk..., że aż mną trzęsie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
W dniu 3.08.2019 o 01:36, Ryszard48 napisał:

 

W niedziele  wracałam z Polanicy,   i po drodze zaczęło coś grzechotać pod maską  najpierw co jakiś czas ,a potem ciągle nie do zniesienia taki grzechot ,czwartek pojechałem do serwisu  że usuną ,pojeździli chyba ze 4 razy porozbierali pozaglądali i stwierdzili że 2 godziny to za mało i nie mogą zdiagnozować tego grzechotania .Postanowili zarezerwować na przyszły tydzień auto zastępcze i będą działać ,czyli rozbierać oglądać ?? mam nadzieję że usuną usterkę

 

 

 

Gąbeczka wymieniona na nową  i grzechotanie usuniętę ,chłopcy się postarali.

Przyczyna jak powiedzieli zagieta osłona na rurze wydechowej (osłona ) najprawdopodobnie jak GRYZOŃ przechodził sobie to przez nieuwagę pozaginał,wyprostowali i narazie po kłopocie

Edytowane przez Ryszard48
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...