Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Palą się bezpieczniki kluczyka inteligentnego


mirgaj

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem w Norwegii. Mam olbrzymi problem z moim x trail 2009r. Pali mi bezpieczniki kluczyka inteligintnego. Kierownica zablokowana, manualnie kluczyka nie mogę przekręcić. Proszę o pomoc jestem bezradny do najbliższego ser wisu mam ponad 100km. jak wezme lawete i zapłace za usługę w Norwegi to może przekroczyć wartość auta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na priva wysłałem Ci kawałek instrukcji serwisowej o nazwie SECURITY CONTROL SYSTEM.

Niestety większość diagnozy opiera się o CONSULT'a, ale może da się coś wywnioskować.

Jak już się uporasz do daj kiedyś zwrotne info z opisem rozwiązania problemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziałem jak w Szwecji czyszczą styki w kierze w autach z kluczem inteligentnym i mercach z samostartem tam jest wilgotno na stykach zbierał się kurz i robił zwarcia zobacz może tobie pomoże zdjąć górną osłonę i spróbuj wydmuchać oczyścić wtyczki tylko odłącz aku niby głupie ale na prawdę w większości aut dawało to efekt plus psikali sprayem do połączeń elektrycznych

 

albo masz co kolega w tym poście

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

narazie poluzowałem obudowe stacyjki i odblokowałem kierownice. Niestety kluczyka nadal nie mogę przekręcić  . 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

narazie poluzowałem obudowe stacyjki i odblokowałem kierownice. Niestety kluczyka nadal nie mogę przekręcić  . 

wypiołem kostkę z sterownika centralnego zamka i nie pali bezpieczników. Kluczyka w stacyjce nadal nie mogę obrócić. Może ktoś wie co dalej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ludzie pisali o czujnika pod pedałem hamulca, które odblokowuje stacyjkę, powciska kilka razy hamulec, sprawdź ten czujnik może ?
U mnie blokował się właśnie przy momencie, gdy padł rozrusznik.. - zbieg okoliczności.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...