Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

X.trail 2.0 benzyna 2003r


andrzejp1981
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam jest ktoś kto wie jak dokładnie funkcjonuje potencjometr położenia pedału gazu? Chodzi o to jak on dokładnie działa, bo mam problem z mocą która jest poczęści związana z tym czujnikiem.

Edytowane przez Thunder
Przeniesione z innego działu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z poniższej strony pobierz dokument Emission Control System (Section EC). Jest on tutaj źle opisany bo, po pobraniu w rzeczywistości jest to dokument ENGINE CONTROL SYSTEM

https://carmanuals2.com/nissan/x-trail-2001-emission-control-system-section-ec-52289

W dokumencie znajdź sekcję APP SENSOR dla swojej wersji silnika. Tam będziesz miał wszystko opisane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok dzięki już pobieram i będę patrzył potem dam znać czy się powiodło

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam posiada ktoś może do sprzedania pedał gazu z potencjometrem położenia do 2.0 benzyna 140 kw 2003r z europejczyka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za info ale on nie posiada żadnego pedału gazu obecnie pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na serwisie aukcyjnym wystawia tylko jakiś mały procent tego co posiada.

Jeśli nie dzwoniłeś do niego to zadzwoń. A jeśli jesteś już po kontakcie telefonicznym to nie ma sprawy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
W dniu 29.05.2019 o 19:24, gkowal napisał:

Z poniższej strony pobierz dokument Emission Control System (Section EC). Jest on tutaj źle opisany bo, po pobraniu w rzeczywistości jest to dokument ENGINE CONTROL SYSTEM

https://carmanuals2.com/nissan/x-trail-2001-emission-control-system-section-ec-52289

W dokumencie znajdź sekcję APP SENSOR dla swojej wersji silnika. Tam będziesz miał wszystko opisane.

Witam wyszystko ok ale ta instrukcja jest po angielsu jest tam może w którejś części po polsku 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W google wpisać: tłumacz, albo przepisywac albo przekopiować i mniej więcej sens złapać po tlumaczeniu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, andrzejp1981 napisał:

Witam wyszystko ok ale ta instrukcja jest po angielsu jest tam może w którejś części po polsku 

Ok dzięki a tak z innej beczki wiecie może odczego jest bezpiecznik FL30A H/L WASH BO MI GO ROZSADZIŁO jak auto stalo pod domem unieruchomione 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

andrzej1981 wczoraj wysłałem do Ciebie specjalną prośbę /wiadomość, która poniżej zacytuję dla innych forumowiczów.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Kolego proszę przeczytaj regulamin forum i zacznij się do niego stosować.

https://forum.nissanklub.pl/guidelines/

Chodzi mi o zasadę - jeden wątek - jeden problem.

Nie poruszamy w jednym wątku niezależnych problemów bo robi się z tego bezwartościowy śmietnik.

Używaj wyszukiwarki i jak nie znajdziesz problemu który Ciebie dotyczy to dopiero zakładaj nowy.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

W odpowiedzi potwierdziłeś, że wiadomość zrozumiałeś.

Już raz ten problem w tym wątku poruszałeś, ale ja go przeniosłem tutaj

 

Ale jak widać nie dotarła do ciebie prośba, więc temat uważam za wyczerpany i zamykam wątek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...