Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

NAWIGACJA INNA OD FABRYCZNEJ NP.AUTOMAPA


Przemo391
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, Przemo391 napisał:

Czy na tej nowej mapie jest już dodany nowy odcinek drogi  do zakopanego tzw Zakopianka -  droga ekspresowa S7 Skomielna Biała – Rabka Zdrój. (odcinek był otwierany pod koniec września 2019r)

Nie no to jeszcze za wcześnie , mapa jest z bodajże z marca . 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z marca? To można liczyć na aktualność dróg sprzed roku...To i tak dobrze bo poprzednie mapy miały 2 letnią zwłokę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj dzwoniłem na infolinie AUTOMAPY . 

Konsultant przekazał, że Sklep Play blokuje im dostęp aby udostępnić ich program. Są w trakcie rozmów i

nie jest wstanie wskazać konkretnej daty kiedy Sklep Play odblokuje im funkcje udostępniania AUTO MAPY na Android Auto     

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

Witam

Byłem ostatnio na rocznym  przeglądzie samochodu i kierownik serwisu powiedział, że  jeden z jego pracowników  odpalił na fabrycznym radiu AUTO Mape tylko nie wiedział jak. A tego pracownika akurat w tym dniu nie było w pracy. Było to w Dąbrowie Górniczej. Może ktoś z was już coś  kombinował ?

Pozdrawiam

Edytowane przez Przemo391
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Instalujesz Android Auto i możesz korzystać z Google Map. Android auto nie jest dostępny w  sklepie play. Musisz ściągnąć  i zainstalować  np.:

https://www.apkmirror.com/apk/google-inc/android-auto/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jeśli masz na smartfonie Androida w wersji 10, to nie musisz instalować Android Auto. Masz go w systemie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.Najnowsza mapa to:15041_4_5 z marca 2019r. Taką mi wgrano w serwisie Nissan w Sosnowcu- przez USB. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest aktualizacja Nissana datowana na marzec 2019 (a mamy czerwiec 2020!). Aktualizacja ta zawiera mapy TomTom z grudnia 2017! To tyle w temacie aktualności map oferowanych przez Nissana.

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie czy oryginalna mapa nissan informuje o fotoradarach oraz odcinkach pomiarowych prędkości bo nie miałem okazji jeszcze sprawdzić

Pozdrawiam  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Przemo391 napisał:

Mam pytanie czy oryginalna mapa nissan informuje o fotoradarach oraz odcinkach pomiarowych prędkości bo nie miałem okazji jeszcze sprawdzić

Pozdrawiam  

Jak jej używałem to jeszcze tego nie potrafiła .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak miałem oryginał NC to nie potrafiła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Przemo391 napisał:

Mam pytanie czy oryginalna mapa nissan informuje o fotoradarach oraz odcinkach pomiarowych prędkości bo nie miałem okazji jeszcze sprawdzić

Nigdy nie potrafiła i w dalszym ciągu nie potrafi. To coś w Nissanie to wyrób "nawigacjopodobny" a nie nawigacja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to nie potrafiła? Przecież można wczytać  własną bazę POI. Nie jest to Yanosik, ale nie piszcie, że nie ma takiej opcji - albo jak Jacko29- że nigdy nie było takiej opcji.

 

Można wczytywać wiele innych POI dostępnych darmo w necie: np. Bary McDonalds itp kto co chce.

Edytowane przez Karminadel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karmi,ja nie w ten sposób pisałem.Chodzi o to,że dostając AM masz wszystko w komplecie.A w NC musisz sam kombinować.Więc nie ma.Alenie dziwię się Nissanowi i firmie która ich zaopatruje w mapy,bo podstawą do aktualizacji są zgłoszenia od kierowców,którzy zgłaszają co się w danym momencie i miejscu zmienia,dopiero w tedy reagują.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

A ma ktoś aktualną bazę punków POI (fotoradarów) do mapy nisanowskiej . Jeżeli tak to prosiłbym o wrzucenie . 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 14.06.2020 o 20:36, Karminadel napisał:

Jak to nie potrafiła? Przecież można wczytać  własną bazę POI. Nie jest to Yanosik, ale nie piszcie, że nie ma takiej opcji - albo jak Jacko29- że nigdy nie było takiej opcji.

 

Można wczytywać wiele innych POI dostępnych darmo w necie: np. Bary McDonalds itp kto co chce.

Gdzie i na co te POI wgrać, jak mapy są w pamięci systemu, a nie na karcie SD? Piszę o QQ po lifcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...