Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Miejsce fabrycznej zmieniarki


ooligoo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich serdecznie. 

Czy ktoś wie gdzie jest fabryczne miejsce na zmieniarkę (gdzie jest wtyczka). 

Od jakiegoś czasu jestem właścicielem używanego QQ z 2009r. Przyzwyczajony do mp3 w samochodzie, zakupiłem emulator zmieniarki. Lektura forum i radio w rękach. A tu niespodzianka w radiu już jest wpięta kostka w miejscu zmieniarki. Pierwszy pomysł że może ją mam. Pomimo poszukiwań nie znalazłem. Jedyną kostką wolną, którą znalazłem to brązowa wtyczka w bagażniku przy podłodze po lewej stronie. Jak dowiedziałem się z ASO to jest wtyczka o kamery itd. Już się poddałem. A szkoda, bo może ktoś z was wie gdzie jest wtyk do zmieniarki. Sprawdziłem bagażnik, pod siedzeniami i za schowkiem. Ani śladu wtyczki. Ktoś może ma zmieniarkę, może ktoś też szukał. Dodam że w ASO nie wiedzieli gdzie jest umieszczona. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba nie ma zmieniarki.

Zrób fote radia i wtyczek z tyłu to będzie łatwiej. 

Zdaje mi się że navi z  oddzielnym ekranem miały czytnik do navi pod fotelem. Ale   z 2009 to już chyba inne radia i wtyki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O dzięki bardzo za info. Będę szukać. Dziś prace ogródkowe. Ale jak taki mały skrzat pójdzie spać będę walczył w garażu. Bardzo dziękuję za zawężenie obszaru poszukiwań. Jak namierzę to niezwłocznie dam znać. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak masz takie radio  jak na zdjęciu  to tej wtyczki pewnie nie ma. Zajrzyj  do podłokietnika czy masz tam gniazdo .

nissan-qashqai-20d-150-tekna-sport-4x2-usb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pod fotelem ani śladu. Sprawdzone u kierowcy i pasażera. 

15860297667663561439278277513546.jpg

15860298053417357380420478192965.jpg

Jedyne co znalazłem to kable od napinaczy, czujników. No nic biorę się za podłokietnik. Może tam będzie wtyczka. 

Edytowane przez ooligoo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i znalazłem co to za wtyczka jest w radiu. Swoją drogą czy czasem ta wolna biała wtyczka to nie jest usb? 

15860306450375722188789740553165.jpg

15860306856327732057693424046060.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poradnik jak najbardziej będzie. Ale musi chwilę poczekać. Auto dziś u mechanika, odgłosy z komory silnika mnie przeraziły. Wypadanie zapłonu to jedno ale dziś myślałem że przemieli tam zawory itd. Rano było super, po południu jadąc ok 80 kmh jak coś zaczęło chrupać to masakra. No nic czekam na werdykt. A poradnik będzie. Pozdrawiam 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 lata później...
W dniu 4.04.2020 o 21:49, ooligoo napisał:

Pod fotelem ani śladu. Sprawdzone u kierowcy i pasażera. 

15860297667663561439278277513546.jpg

15860298053417357380420478192965.jpg

Jedyne co znalazłem to kable od napinaczy, czujników. No nic biorę się za podłokietnik. Może tam będzie wtyczka. 

Kochani od 2 tygodni jestem posiadaczką auta.. pod fotelem mam dokładnie to samo co kolega a w podłokietniku wejście USB.. nie wiem kompletnie jak to rozgryźć jak rozebrać żeby połączyć zmieniarkę 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...