Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Z52 powracające błędy


AutoKlasa

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

w moim Murano Z52 3.5l benzyna (ściągnięty z USA) ciągle powracają błędy, związane głownie z radarem/tempomatem aktywnym. Samochód badany przez różnych elektryków, jednak jedyne co potrafią zrobić to błędy skasować, a one ciągle wracają. Błędy nie wpływają na jazdę samochodem, zaświeca się jedynie kontrolka ostrzeżenia o kolizji.

Może ktoś spotkał się z tego typu problemem, lub posiada namiar na zaufanego elektryka w okolicy Rzeszowa, znającego się na samochodach z USA lub typowo Nissanach?

Załączam zdjęcia logów i kontrolki,

pozdrawiam

Murano błędy 2.jpg

Murano błędy 3.jpg

Murano błędy 4.jpg

Murano błędy.jpg

Murano deska rozdzielcza.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdarzały się wadliwe moduły AEB Boscha. 

We wrześniu 2016 r. Nissan wydał TSB NTB15-009b, aby poinformować techników, aby szukali dwóch kodów diagnostycznych związanych z problemami z czujnikami radarowymi. Kod usterki DTC C1A16 oznaczałby, że radar jest zablokowany, natomiast kod usterki DTC C1A12 wskazuje, że wiązka laserowa jest poza środkiem.Biuletyn koncentrował się na modelach Altima, Maxima, Murano Hybrid i Sentras 2016, a także Murano i Rogues 2015-2015. tu jest opisane https://translate.google.com/translate?hl=pl&sl=en&u=http://www.nissanproblems.com/aeb/&prev=search

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
W dniu 12.05.2020 o 09:57, AutoKlasa napisał:

Cześć,

w moim Murano Z52 3.5l benzyna (ściągnięty z USA) ciągle powracają błędy, związane głownie z radarem/tempomatem aktywnym. Samochód badany przez różnych elektryków, jednak jedyne co potrafią zrobić to błędy skasować, a one ciągle wracają. Błędy nie wpływają na jazdę samochodem, zaświeca się jedynie kontrolka ostrzeżenia o kolizji.

Może ktoś spotkał się z tego typu problemem, lub posiada namiar na zaufanego elektryka w okolicy Rzeszowa, znającego się na samochodach z USA lub typowo Nissanach?

Załączam zdjęcia logów i kontrolki,

pozdrawiam

Murano błędy 2.jpg

Murano błędy 3.jpg

Murano błędy 4.jpg

Murano błędy.jpg

Murano deska rozdzielcza.jpg

Mam murano z52 od 1.5 roku to coś  ci podpowiem jak co.Do Rzeszowa mam 90 km.tel. do mnie 506148163.myślę że jest dużo do pogadania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...