Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Schowek pasażera


LysyG

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Troszkę irytują mnie krzywe drzwiczki schowka pasażera.  Wiecie może z czego to wynika, np ten typ tak ma, a może ktoś wie jak to wyregulować. 

IMG_4284.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdybyś od spodu podejrzał jak wyglądają elementy mocowania, to pewnie już byłbyś po robocie.

Podejrzewam nie zaczepiony na ośce, lub wyłamany prawy zawias klapy schowka.

Zerknij na tej fotce jak to powinno wyglądać i porównaj u siebie. Gdyby Ci się nie chciało schylać grzbietu, to polecam lusterko + latarka

nissan-primera-p12-schowek-pasazera-debn

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co prawda ja już nie mam P12, ale nie wydaje mi się, że kolega ma problem z mocowaniem. Miałem 2x P12 i w każdej schowek wyglądał jak na pierwszym zdjęciu, zawsze odstawał. Wyciągałem go nie raz i w obu samochodach i mocowanie w obu przypadkach było ok, żadnych wyłamanych elementów, żadnych luzów. Demontaż schowka jest łatwy, wystarczy dosłownie parę minut i wszystko widać.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Pierwsze co zrobiłem to zdemontowałem schowek-odrazu wymieniłem filtr. Wszystkie mocowania są całe i nic nie jest wyłamane. Zacząłem zastanawiać się czy tak ma być lub czy głębiej nie ma możliwości podkręcenia czegoś. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic nie poradzisz. Klapa schowka jest już zmęczona wiekiem, słońcem i zawartością schowka. Jakby producent wymyślił zatrzaski zamka po bokach, nie tylko na środku, to zapewne tak to by nie wyglądało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Thunder napisał:

Nic nie poradzisz. Klapa schowka jest już zmęczona wiekiem, słońcem i zawartością schowka. Jakby producent wymyślił zatrzaski zamka po bokach, nie tylko na środku, to zapewne tak to by nie wyglądało

Znaczy co - cement wozili w schowku, że się tak wypatrzył ?
Ja miałem Almerkę N15 przez 16 lat z tym samym typem schowka i klapa wyglądała jakby dopiero co zeszła z fabrycznej taśmy.

Ja mam prośbę do założyciela tego wątku - oświetl wnękę pod schowkiem i cyknij fotkę mocowania schowka od spodu, by było wyraźnie widać śruby i zawiasy ... szczególnie od środka do prawej strony, bo w takie "cudy-niewidy" trudno mi uwierzyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

39 minut temu, Andrzej G napisał:

Znaczy co - cement wozili w schowku, że się tak wypatrzył ?
Ja miałem Almerkę N15 przez 16 lat z tym samym typem schowka i klapa wyglądała jakby dopiero co zeszła z fabrycznej taśmy.

Ja mam prośbę do założyciela tego wątku - oświetl wnękę pod schowkiem i cyknij fotkę mocowania schowka od spodu, by było wyraźnie widać śruby i zawiasy ... szczególnie od środka do prawej strony, bo w takie "cudy-niewidy" trudno mi uwierzyć.

Skoro wszystkie zaczepy są na swoim miejscu to co innego mogło wypatrzyć klapę? Cement albo dwa lata stania na komisowym parkingu pod chmurką. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 22.10.2020 o 17:13, Thunder napisał:

Skoro wszystkie zaczepy są na swoim miejscu ...?

Nie zobaczę, nie uwierzę :dribble:

-------------------------------------------------------------------------------------

Edit.

dcb194c5161bb19d69a74413974c6274.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...