Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Działa - Radio z Androidem i kamery 360 oryginał


wmaciek86
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 miesiące temu...

Zastanawiam się czy ten przycisk od zmiany widoku kamer który teraz się nie mieści działa ? I można go gdzieś zamontować ? 

A może jest nieco mniejsze radio działające z kamerami 360 bo nie znalazłem nic .. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za info . Czyli przedniej kamery nie włączymy?  To jednak nie jest w pełni 360 stopni obsługiwane  , niby jest ale nie do końca .. szkoda wolałbym odpuścić kamery w lusterkach a przód i tył mieć.. a linie skrętne działają?  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Widziałem gdzieś filmik jak w radiu ktoś wybrał widok kamery i się mu przednia włączyła .. ale nie wiem czy to takie samo radio a filmiku znaleźć już nie mogę ech... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 13.07.2021 o 23:54, scanik napisał:

Przedniej samodzielnie nie da sie

Są u chińczyka takie moduły, myślę że jest to do zrobieńia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

51 minut temu, MisilYE napisał:

Są u chińczyka takie moduły, myślę że jest to do zrobieńia.

Mógłbyś rzucić linka? Mi obsługuje Android 4 kamery ale przalcznik nie działa 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak chyba o ten filmik mi chodziło  dokładnie . może nie jest to idealnie ale zawsze coś , Tylko nie widać co to za radyjko jest bo link do niego nie działa ,

 

Edytowane przez Dantes13
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Do większości sprzętu sprzedawca daje mikrofony jeśli są przewidzian.e i chyba większość użytkowników jest z nich zadowolona

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podłączyłem radio, wszystko działa fajnie natomiast praktycznie nie znajduje żadnych stacji radiowych. Źle coś podłączyłem czy tak poprostu jest? 

Chyba wiem już o co chodzi, do tego niebieskiego przewodu we wtyczce antenowej należy podłączyć 12v tak? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Lucam99 napisał:

Podłączyłem radio, wszystko działa fajnie natomiast praktycznie nie znajduje żadnych stacji radiowych. Źle coś podłączyłem czy tak poprostu jest? 

Chyba wiem już o co chodzi, do tego niebieskiego przewodu we wtyczce antenowej należy podłączyć 12v tak? 

 

Tak ,niebieski jest od wzmacniacza antenowego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

43 minuty temu, MisilYE napisał:

 

Tak ,niebieski jest od wzmacniacza antenowego

Ok, ale niebieski podłączony jest do głównej kostki zasilającej junsuna. Mam ją obciąć i podać tam 12v?

Screenshot_20220115_223251_com.android.chrome_edit_334717190351008.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak wychodzi z głównej  wiązki to powinno być już 12V na tym niebieskim , chyba że masz uszkodzony wzmacniacz w antenie .

Sprawdż miernikiem ten niebieski

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, MisilYE napisał:

Jak wychodzi z głównej  wiązki to powinno być już 12V na tym niebieskim , chyba że masz uszkodzony wzmacniacz w antenie .

Sprawdż miernikiem ten niebieski

Sprawdzałem i na niebieskim przewodzie napięcie nie wychodzi z radia więc podałem je z czerwonego przewodu po zapłonie. Radio lepiej wyłapuje stacje jak delikatnie wysunę wtyczkę antenowa z radia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

moze komus sie przyda ta firma co robi adaptery ma juz adapter pod 360 przelacznik sterowany recznie

https://connects2.com/Product/ProductItem/CTKNS23

 

 

mi w Juku nismo udalo sie odpalic kamery ale pojawial sie czarny ekran i nie wlaczaly sie kamery ponownie

 

mam Bose i tu kupilem adapter z 12V z anteny na 6V pod wlaczenie wzmacniacza

do kamer tez kupilem adapter od tez zmienia z chinczyka 12V na 6V pod zasilanie kamer 360

 

radio lezy juz jakis czas ale widze ze moze jednak cos sie ruszylo z tym przelacznikiem recznym

 

moze ktos ma pomysl skoro adaptery mam to moze trzeba go gdzies wpiac ???

 

chyba ze ten przelacznik odcina zasilanie i za kazdym nowym podaniem zasilania zmienia sie obraz ??

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...