Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Światła mijania


Jareck
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dobry wieczór. Mam problem ze światłami mijania (bixenony)w murano z51 2.5dci. Po odpaleniu samochodu, brak poziomowania i swiatła świecą cały czas. Manetka na off, swiecą. Manetka na auto, też świecą. Ale gdy silnik jest zgaszony, to przekręcając manetkę wszystko dziala jak należy, oprócz poziomowania. Tak samo jest gdy jest włączony zapłon. Proszę o pomoc. Dziękuję, pozdrawiam. Jarosław. W razie jakiś pomysłów zostawiam swój numer. 792 024 880 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na e-mail mogę coś ci podesłać książkę to sprawdzisz wszystko po koleji 

Bo nie wiem czy tu można zamieszczać książki

W tej książce co dałem załącznik strony tytułowej jest rozpisany cały schemat i nawet niektóre przyczyny awarii 

fwd.pdf

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
2 godziny temu, Jareck napisał:

Czytałem ostatnio że lampy w murano poziomują się dopiero przy obciążeniu tyłu. Bedę musiał spróbować.

Podobnie jest w Pulsarze. Czujnik poziomowania działa w oparciu o zmianę kąta nachylenia (zawieszenia) przód/tył i nie ma nic wspólnego z jazdą pod/z górki. Chcesz się o tym przekonać, to postaw auto ok. 20 m przed ścianą, włącz światła mijania i obserwując linię świateł zapakuj kilka osób na tylne siedzenie, lub posadź 2-3 osoby na belce bagażnika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej. Myślałem że światła w Murano będą się poziomować za każdym razem jak odpale silnik,ale widocznie jest tu inaczej. Póki co mam anginę, więc dopiero w przyszłym tygodniu to sprawdzę. Dziękuję za info. Pozdrawiam 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 29.10.2021 o 14:59, Jareck napisał:

Żadnych błędów przy poziomowaniu nie mam. To ciekawe. Co proponujesz?

Hej. To co jeszcze powinienem sprawdzic? Pozdrawiam 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Jak rozkleić lampy w Murano z50 2003-2007 by wyjąć odbłyśnik do regeneracji? Wykręciłem śrubki na zewnątrz. Klej zmiękł ale lampa nie odchodzi. Zacząłem odkręcać śrubki wewnątrz klosza ale by do niektórych dojść potrzeba wywiercić otwory w lampie pod śrubokręt. Czy tak się robi czy znacie mniej drastyczne sposoby?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Witam,chciałbym odświeżyć temat ,bo mam podobny problem z wyłączeniem świateł manetką,a chciałbym założyć dodatkowe światła dzienne LED,czy mogę prosić o wsparcie tą serwisowa do nissana murano z51 mój to benzyna 3,5 256km 2009r. Dziękuję i pozdrawiam Mariusz.


Wysłane z mojego M2102J20SG przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...