Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Mapy J12


MirekB.
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Zaciągnęło mapy z 2022 roku. To podobno najbardziej aktualne.

Co to za wersja oprogramowania ? Ja mam 283C36PB9A

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te mapy mają bezpłatny dodatek "krajoznawczy" ? Może to nie wada, tylko cecha produktu.

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, JaroSz napisał:

Zaciągnęło mapy z 2022 roku. To podobno najbardziej aktualne.

Co to za wersja oprogramowania ? Ja mam 283C36PB9A

No to wiadomo, dlaczego mój ciągle twierdzi, że ma aktualne mapy i oprogramowanie. Po prostu rzeczywiście nie ma nowszych. Mój ma takie "od urodzenia". Słabo. ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, PRIMAR napisał:

Mój ma takie "od urodzenia". Słabo. ?

Mega słabo. Po pierwsze @Tusi dopiero teraz dostaje mapy z 2022 roku, po drugie częstotliwość aktualizacji map to totalna porażka. Jak miałem Forda, to co najmniej raz w roku była aktualizacja.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W swoich urządzeniach TomTom też aktualizuje mapy 4 razy w roku oraz znacznie częściej udostępnia poprawki do map naniesione przez użytkowników.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry, 

Aby zaktualizować mapy, należy skontaktować się z dealerem Nissana i poinformować o biuletynie aktualizacji map - PIB-NES-AV-23-002  [AIVI2phase1 nowy SW dostępny dla aktualizacji USB i FOTA].

Nie jesteśmy w stanie zaktualizować map zdalnie, musi to być wykonane w serwisie. 

Prosimy o informację zwrotną czy udało się Panu umówić na spotkanie. 

W razie dodatkowych pytań służymy pomocą,

Z poważaniem 

xxxxx

Dział Obsługi Klienta Nissan

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za info. Dopiero co dostałem taką odpowiedź z bok ale nie zdążyłem umówić się w serwisie. W międzyczasie weszła mi aktualizacja OTA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak, ale "weszła" Ci 06.2022 - czyli staroć. 
Ja korespondowałem z nimi, że też mam tą staroć - okaże się czego dotyczy ten biuletyn. Może też tej starej wersji :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miejmy nadzieję że dotyczy młodszej wersji. Zamierzam skorzystać z tego biuletynu bo mówi on o zmianie oprogramowania, a to może oznaczać że pojawi się bezprzewodowe android auto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja miałem do nich pisać ale jakoś się nie zebrałem i wczoraj wyskoczyło w aucie powiadomienie że nowe mapy są dostępne. Samochód w domu podłączony do WiFi. Całość procesu pobrania, inastalacji i restartu poszła bardzo sprawnie, nie trwało to nawet 15 minut i nowa wersja (z końcówką 5) się zainstalowała. Ale jak patrzę na mapę Krakowa to nadal brakuje kilku dróg oddanych w ostatnich latach. Nie rozumiem więc co mi dała ta aktualizacja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz (tak jak ja) super aktualne mapy z czerwca 2022. Czekamy na info od kogoś, komu serwis wgra to, o czym pisała centrala Nissana. Na aktualność map nie liczę, ale na AA bezprzewodowo tak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jaka jest w tym momencie aktualna najnowsza wersja mapy do QQ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zaktualizowano mapy - pokazuje te same cyferki (czyli z końcówką _5) ale Pani poinformowała, że były z kwietnia 2022, teraz są z grudnia 2022 ;)
Nissan Łódź

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe. Jestem umówiony na serwis 20 marca w celu aktualizacji oprogramowania i uruchomienia android auto bezprzewodowo. Będę informował.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam. Wgrano nowe oprogramowanie 283C36PM8D. AA bezprzewodowo nie ma. Mapy pozostały o tym samym nr. ale odblokowano możliwość aktualizacji przez USB. Pendrive jest właściwie rozpoznawany przez Nissan updated tool i tak były aktualizowane mapy  w serwisie. 

Edytowane przez Tusi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...