Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

200sx Grajacy z Garett T3 Top Mount


Gość Decy
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jak to Turbina wzięta od Gruchy to nie mam więcej pytań :lol::P :razz:

Powiem krótko KKK K24 - zapewniam Cię że jest mniej wydajna jak T3 i wymaga zewnętrznego WG.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coobcio - to nie jest k24. napisze pozniej jaka bo nnie pamietam.

GIO - apropo nabijania postow jak komus to przeszkadza to nie moj problem ja nie nabijam sobie postow zeby kogokolwiek dogonic w ilosci, wali mnie ileich mam bo nie pisze ich w tym celu... pisze bo moze chce sie czegos dowiedziec a nie pisze tego na priv bo w tym momencie tylko jedna osoba bedzie mogla to przeczytac... aj

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chodzi tu o porzadek na forum, szanuj czyjs czas i miejsce na serwerze. np. odnosnie umawiania sie z kuba nie gadaj ze musiales to dawac do publicznej wiadomosci :lol: bo za przeproszeniem malo kogo to obchodzi. a jesli chodzi o posty to dales kolejny przyklad pustoslowia :) nic sie z tego co napisales nie dowiedzielismy, no moze tylko to ze jeszcze nie wiesz jaka masz suszarke w domu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak w S2 jest 5 garów i 20V, ma suszarkę K24 - o wiele mniejszą jak T3, masz sówmiarkę to sobie porównaj gabaryty wirników i sobie sam odpowiesz na to pytanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stary swojego czasu jak pracowalem w KSR miałem taką K24 na stole i sobie rozebrałem jedną i drógą i sobie pomierzyłem - możesz sobie darować tą czynność... Oddaj mu ten gróz w pizdu i proponuje zregenerować starą albo poszukać nowej może nawet jeszcze troche większej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Ale prosze bardzo:

turbo4.jpg

turbo2.jpg

00ea3d92.jpg

a to porównanie - po lewej turbina ktora do mnie wlatuje na ktorej planuje osiągnać ok 280KM @ 1 bar a po prawej hehe...

5cc2f6ec.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie hehe tylko hoho... turbo juz siedzi... brakuje tylko czesci dolotu no i oczywiscie doladowania...

tak prawde mowiecd nie wiem ile zrobic zeby dmuchala.. czy 0,6 czy 0,8 czy moze ponad 1 bar... co wy na to????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

ale przede wszystkim to zmień pompe paliwa,

Na ok 1 bar powinno być ok 350KM - przed takim doładowaniem trzeba obadać AFRa...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...