Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

co zrobic zeby trzaskac boczki almera...


INC
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

nowe ze wzgledu na duza mase, a corrado bo sa zajechane - tyle ze corrado mialo kompresor i moc 160 koni, no ale podejrzewam ze zdrowe by wymiatalo

 

 

widzialem kiedys projekt corrado biturbo... ;]

vr6 i do tego dolozone turbiny :D:D na filmiku odglos silnika byl nieziemski.... i przy redukcji z pol metra plomienia z wydechu ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w polsce jest kilka takich potworow - golfy i corrado VR6 z turbinami, cos pieknego 8) a najwieksza jazda jest w niemieckich klubach VW, jest tam np golf II 4x4 z silnikiem o mocy 480 koni, bora VR6 biturbo, vento 360 koni itd, mam filmik na kompie, masakra co te auta robia z oponami, a w tym golfie predkosciomierz leci jak u mnie obrotomierz i zatrzymuje sie na 270 bo sie skrzynia konczy :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale 1.8T nowe czy to w corrado ?? bo znajdz zdrowe corrado... ;)

1.8T nie ma w corrado, bo taqm jest mechaniczna sprężarka typu G a nie turbo :)

 

wiem wiem co tam jest ;] ale nie wiedzialem o jaki samochod koledze chodzilo ;] coz... kiedys tez sie corrado interesowalem. ale jak zobaczylem w jakim sa stanie... :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co zrobic zeby trzaskac boczki almera... 8) To dziecinnie proste 8) Wjeżdżasz na twardą ziemię albo na nawierzchnię o małej przyczepności, zaciągasz ręczny hamulec skręcasz kierownicę jedynka i do tego dodajesz gazu robisz ok. 3,5 do 4 tyś. obrotów silnika i kręcisz się w miejscu! Piękna zabawa, jednak trzeba uważać na jakiej nawierzchni jesteś zbyt mała przyczepność może spowodować że po chwili staniesz w miejscu z kręcącymi się kołami :roll: :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

krowa ale byś jej nie objechał

 

dlatego pisalem ze "chyba" ;] nigdy nie probowalem. a ze objechalem golfa III 1.8 to dlatego porownalem.

A kto tym golfem jechał, bo jakoś nie do końca chce misie wierzyć

 

żonka mikrą takich killuje :twisted:

 

o almie nie wspomnę...

 

tym da się skillować złomowate bmw... które mało co się nie rozpadną przy gwałtownym hamowaniu/rakręcaniu hehe

 

nie jednokrotnie pokazałem burakom gdzie ich miejsce w szeregu :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co zrobic zeby trzaskac boczki almera... 8) To dziecinnie proste 8) Wjeżdżasz na twardą ziemię albo na nawierzchnię o małej przyczepności, zaciągasz ręczny hamulec skręcasz kierownicę jedynka i do tego dodajesz gazu robisz ok. 3,5 do 4 tyś. obrotów silnika i kręcisz się w miejscu! Piękna zabawa, jednak trzeba uważać na jakiej nawierzchni jesteś zbyt mała przyczepność może spowodować że po chwili staniesz w miejscu z kręcącymi się kołami :roll: :oops:

 

a czy reczny utrzyma ?? ja na lato mam 205 opony (thx gre ;) ):P nie wiem czy bedzie latwo zerwac przyczepnosc :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a czy reczny utrzyma ?? ja na lato mam 205 opony (thx gre ;) ):P nie wiem czy bedzie latwo zerwac przyczepnosc :D

 

wg mnie nie zerwiesz, a jeżeli tak to tylko na chwile - Przynajmnej ja nie dałem rady

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...