Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

sunny 0-200 @ 17 sek


Gość --Mlody--
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość --Mlody--

Mam nagrany filmik tylko potrzebuje komus wyslac przez gg (8mb) zeby wrzucic na serwer, ale nie jakis `putfile` tylko normalnie z `prawoklikiem`.

 

Kiedys byl ruszony temat w watku Gre (almera 0-200) , wtedy uslyszalem pare ironicznych docinek o wiarygodnosci mojej informacji ze strony niedowiarkow . W kazdym razie filmik nagrany przez przypadek ( nie ma dzwieku niestety ) w 2 osoby na pokladzie ( czyli +200 kg do masy auta) , calym bagaznikiem zaladowanym jakimis olejami, 2 alusami 16` cali i niewystrojonym (tzn. `przelanym` paliwem) silnikiem.

Wtedy mierzac stoperem wyszlo 16 sek, teraz... 17.

 

Filmik nagrany do 210 km/h na 4 biegu .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 osoby na pokladzie ( czyli +200 kg do masy auta) , calym bagaznikiem zaladowanym jakimis olejami, 2 alusami 16` cali i niewystrojonym (tzn. `przelanym` paliwem) silnikiem.

 

hehe :)cos jeszcze???

 

 

aczemu nie putfile?

 

mzoe www.yousendit.com ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Filmik super. Ale w rzeczywistości jest o niebo lepiej. Raz miałem okazję przejechac się jako pasażer i nie zapomne tego chyba do końca zycia.

To naprawdę jest diabelnie szybkie sunny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widac te radosc na twarzy --Mlody-- :lol:

 

swoja droga, moj Nismo jest szybki, ale chcialbym/jestem gotowy na moc taka jak Twoja...

 

'Od gory' jestem praktycznie nieograniczony... :lol:

 

P.S. Tylko dlaczego bez DZWIEKU :?: :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ile ci pali jak tak troche pobutujesz.;) ?? bie nie wiem czy wogole zaczynac z turbo ..;)

 

Pytanie jest tendencyjne! To nie ma znaczenia ile pali -- to narzedzie sluzy do 'robienia sobie dobrze' :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wypowiem się krótko - PODAJE ! ! ! :D:D:D

 

Ciekawe jakby wyglądał pojedynek Młodego z Shopenem :) :?:

 

 

coobcio, musze zaprotestować. Nie przypisuj mi nie moich zaslug. :-) Uturbiony nissan nie jest moją wlasnością tylko mojego kolegi Jacka. Ja tylko opisalem ten projekt , gdyż znam to auto od urodzenia.

 

Ale też jestem ciekaw jak bedzie wyglądal taki pojedynek. Może juz wkrótce... :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wypowiem się krótko - PODAJE ! ! ! :D:D:D

 

Ciekawe jakby wyglądał pojedynek Młodego z Shopenem :) :?:

 

 

coobcio, musze zaprotestować. Nie przypisuj mi nie moich zaslug. :-) Uturbiony nissan nie jest moją wlasnością tylko mojego kolegi Jacka. Ja tylko opisalem ten projekt , gdyż znam to auto od urodzenia.

 

Ale też jestem ciekaw jak bedzie wyglądal taki pojedynek. Może juz wkrótce... :wink:

 

to ja tez sie pisze na takie turbopojedynki!! juz widze 5 fur kupcia.młodego sunny 1,8 turbo kosa i ja:P

mam nadzieje ze nie bede ostani, przyjade mega wybebeszony jak coś :lol::lol::lol::lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość cornholio78

turbo to świetna sprawa, wspaniale podnosi i uspokaja charakterystyke mocy. Po obejrzeniu dwóch filmików a konkretnie:

 

a4alma2.MOV

 

DSCN2779.mov

 

mam kilka pytań:

1. na filmiku a4alma2.MOV obrotomierz jest po prawej stronie i czerwone pole zaczyna się od 7 tys obr, a na filmiku DSCN2779.mov obrotomierz jest po lewej stronie i czerwone pole zaczyna się przy 7.5 tys. Inna jest też czcionka i barwa cyferek na wskaźnikach. Zmieniałeś tablice wskaźników, czy zmodyfikowałes same tarcze i przy okazji zamieniłeś miejsce obrotomierza z prędkościomierzem?

2. Wcześniej pisałeś że masz 236 koni @ 0.5 bara, a teraz że 236 koni @ 0.55. W jakim celu podniosłeś cisnienie na turbosprężarce i czemu nie wpłynęło to na zmianę mocy maksymalnej?

3. Ile Twój silnik miał w serii a ile po poszczególnych modyfikacjach i jak się to przekładało na osiągi?

4. Czy zmieniałeś skrzynię biegów między tymi filmikami?

5. Czy wg Ciebie w seryjnym silniku SR20DE takim jak u mnie lepiej jest podnieść moc do np 180 KM nie podnosząc odcięcia (7 tys) za pomoca turbosprężarki czy np samych wałków, wydechu, dolotu itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...