Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Gdzie myjeta swoje auta?


Gość misiek_83
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jakbym mial garaz,to bym pucowal co tydzien.

Juz to widze he, he.

Ja mam garaż, fakt, że nieogrzewany ale nigdy auta tam nie pucowałem. W zimie korzystam z automatycznej a jest u nas taka jedna sprytna, że najpierw panowie objeżdzaja całe auto karsherem a dopiero następnie wjeżdża sie pod maszynkę. W zimie myję raz na 1-2 tygodnie ale gdy temp jest nie niższa niż -4 st.

A swoja drogą to jak jutro bedzie tak piknie jak dzisiaj to przewiduje odkurzanie. Ostatnie było .... oj dawno więc zacieram ręcę i oby pogoda dopisała i córka dała zielone swiatło bo jutro jestem słomianym wdowcem :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja juz mam w tym roku pierwsze mycie własnymi ręcami za sobą. W ostatnią sobotę było coś 10°C i wzięło mnie na małe przemycie z tej soli i brudu a skończyło się na dokładnym czyszczeniu wnęrza wraz z polerką lakieru. Efekt taki utrzymał się do niedzieli bo zaczeło padać ](*,) .

 

Jak w tą sobote bedzie na plusie to też się wezmę.......................sam (nie na myjni).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość marcinde

ja myję tylko na ręcznej. później wycierają do sucha i jest git. autko śpi w garażu więc nie mam problemu z porannym otwieraniem drzwi:)

wiem, że o tej porze roku efekt czystości nie utrzymuje się zbyt długo, ale nie chcę żeby brud zalegał zbyt długo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja myję albo sam (tylko jak jest ciepło), albo w ręcznej (14 zł), a czasami w automatycznej, tak jak ostatnio - najpierw wstępne ręczne, potem podwozie (z soli) szczoty, woskowanie i podwójne suszenie - razem 26,-. Oczywiście jak mróz większy niż kilka stopni, to też się boję :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja za mycie z woskowaniem polerowaniem że żadna mucha nie ma przyczepności płacę 10,- a z czyszczeniem wewnątrz 15,-. :smile: To jest cennik moich synów chociaż ostatatnio coraz częściej słyszę że wszystkie usługi drożeją i oni od wiosny też podniosą ceny :sad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A swoja drogą to jak jutro bedzie tak piknie jak dzisiaj to przewiduje odkurzanie. Ostatnie było .... oj dawno więc zacieram ręcę i oby pogoda dopisała i córka dała zielone swiatło bo jutro jestem słomianym wdowcem :smile:

No i niestety jak się człowiek nastawi i chce cos porobić to słoneczko robi psikusa i nie wychodzi i dalej pełno kamyczków i wiele innych rzeczy robi za niechcianych pasażerów :x

zamiast na myjnie, kaske na browar przeznaczam

po czym czerpię przyjemność z mycia i z picia

A swoja drogą to ta filozofia mi bardzo odpowiada ale niestety tylko "latem"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja myję sam bo nie stać mnie na myjnie 10-15zł co dzień to ile to na miesiąc :?:

Po powrocie z pracy o tej porze roku autko jest całe z soli :!:

Przed garażem myję a potem wjeżdżam do garażu i tam schnie jak jest zimno

A jak ciepło to schnie przed garażem :wink:

Nismo ma być czyste to w tedy się odwdzięcza :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomaszek, może ja Ci almere pożycze na pare dni?:) Bo brudna taka, że aż zielona jest:)

 

Czemu nie! myję swoje "nismo" i żony "suzi świstaka"

To i almerkę opitole!!! a co mi tam?

Gorzej jak ci kolor zmieni po myciu hehe :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Misiek_okecie

Uwaga Uwaga!

Polecam myjnie ręczną w Leclerc na Al. JErozolimskich naprzeciwko Macro na parkingu podziemny, Chlopaki dobrze myją, czyszczą w srodku i BYWAJA NA FORUM NKP !!

Cena za alme to 17zeta ale nie moge slowa powiedziec, bardzo dokladne mycie. Polecam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uwaga Uwaga!

Polecam myjnie ręczną w Leclerc na Al. JErozolimskich naprzeciwko Macro na parkingu podziemny, Chlopaki dobrze myją, czyszczą w srodku i BYWAJA NA FORUM NKP !!!

Dobrze wiedzieć, chociaż mam trochę daleko :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Piotrek84r

Ja tam robię na stacji orlenu i myjkę mam jak by to opisać gratisowo, narzucam aktywną pianę myje ręcznie potem wosk i suszenie :grin: . Jak bym chciał żeby automat sam mi umył nyskę to bym musiał wykupić program, zresztą ręcznie lepiej się domywa :smile: . Muszę dziś chyba sie przejechać bo ta sól na karoserii :sad: mnie przeraża :?

PZD 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
Gość michalll

czy moze ktos polecic dobra myjnie (w Warszawie) gdzie robia woskowanie z prawdziwego zdazenia? tzn. najpierw samochod dokladnie wysusza!! a pozniej dokladnie naloza wosk i DOPIERO po wyschnieciu poleruja?

 

dotychaczas wszedzie gdzie bylem to od razu po umyciu na niedokladnie wytarty samochod jedna reka nakladaja cieniutka, prawie niewidoczna warstwe wosku i od razu druga reka to scieraja recznikiem papierowym.....rece oapdaja.....

 

dzieki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam myjkę na Statoilach. Na prawdę porządna(porównując z innymi). Co do woskowania to nie zrobi tego nikt lepiej jak sam właściciel :D . Polecam CarPlana. Bezstresowy wosk.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...