Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Adaptacja końcowych tłumików z mocniejszych wersji


Coobcio
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Zainteresowany tematem i nieszczesna srednica wydechu (46mm) w moim NXie 1.6 zaczalem szukac czegos na podmianke z wersji GTI. Przejrzalem kilka katalogow producentow zamiennikow tlumikow i nikt nie slyszal o NX/Sunny GTI. Wszystko konczy sie wlasnie na 1.6. Pytanie jest krotkie, kto produkuje wzglednie tanie zamienniki wydechów (środkowy ewentualnie rura od kolektora do katalizatora) do NX/Sunny GTI??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

na www.sentra.net pisza ze wychech srednicy 2 cale to maks co mozna zastosowac w GA16DE bo pozniej moga byc straty w dolnym zakresie bez przyrostow w gornym a wyciecie kata wcale nie daje jakis rewelacyjnych przyrostow.. co tutaj piszecie to wiadomo wiec niech ktos to mi wyjasni do szczerze mowiac jestem juz troche zagubiony...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2" to jest 52mm czyli więcej niż w seryjnej priemrze GT ba nawet to jest więsza średnica jak w seryjnym 200 konnym 200SX S14 !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jakby ktos chcial to ja mam koncowy tlumik od Sunny GTi na sprzedaz, jakis taki wyjatkowo glosny wprawdzie jak na serie (nie mam pojecia dlaczego) ale jakby ktos chcial sobie wlozyc do 1,6 to prosze bardzo, kontakt na pw :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

To ja wracam do pierd..tego tematu tłumików

w mojej P11GT mam rury 50mm szukałem we wszystkich katalogach i dostałem tłumiki ale każdy 46mm!!!!!!!!! normalnie mnie coś trafi!!!!!!!!!!!!!!!!

w katalogach nie ma P11 GT i nie ma Almy GTI itp. orginalny sprowadzany z Amsterdamu hihi jedynie 1100zł!!!!!!!!!

 

Ma ktos mozliwość sprawdzić i zmierzyć tłumik BOSALA - jakiej średnicy jest rura w tłumiku do P11 GT?

 

A moze na zamówienie ktoś robi? ale ma być cichy!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie iwem cyz to Ty Kmink do mnie dzwoniłeczy czy ktośinny ale powiedziano mi że taki WALKER czy BOSAL to koszt ok 450zł.

Dokładająć 50zł masz przelotowo komorowy końcowy tłumik wraz z monatarzem który zagwarantuje CI poprawe osiągów, brzmienie zmieni na ciekawsze ale dalej będzie cicho no i będzie wieczny (pomijająć 3 letnią gwarancje) - www.el-tec.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość WOJTUSMAXIMUS02

panowie jakby byl kto zainteresowany to mam do opylenia moja rure bo zmieniam w tym tygodniu na inna ,,a kazdy wie jak gra klipa widzial ,,,a jak ja kupowalem to dalem 400$ i czekalem miesiac na nia ,,a tera bym odszprzedal za pare groszy gdzie do klubu i nietylko :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

http://www.catalogue.bosal.com/pages/exh_s...p;model=Primera

Według tego katalogu to musimy przy wymianie bać w ramach tiuningu zakładać

Tłumik tylny 145-135

Sprawdziłem ceny

Bosal - 435zł.

Walker - 330zł.

Tesh - 455zł.

 

Środek 286-133

Bosal - 660zł.

Walker - 285zł.

Ceny wzięte ze sklepu u mnie :)

 

Chyba skuszę się na Walkera

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drogo jak cholera!!

W rzyciu bym tyle nie dał za wydech seryjny... jak dobrze poszukać to za 280zł znajdzie się środkową część wydechu (dwa tlumiki przelotowe i rura) i koncową cześć wydechu (rura plus tłumik).

 

Z 2.0 średnica rur wychodzi ok. 51mm a 1,6 i 1,4 mają marne 43mm...

 

Ps. namiary na firmę z tłumikami:

PUH "FENIKS" 27-600 Sandomierz ul. Zawichojska 13 Tel. (015) 833-30-43

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...