Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

200SX vs Corrado


Gość Scyzor
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A ja powiem ze Corrado to jedna wielka kupa. Jezdziłem dość długo Corrado G60 1.8 160 KM. Z zewnatrz wygląda jak klepnięty w dach golf 3. To samo ze środkiem. Nic ciekawego. Prowadzi się jak wóz drabiniasty i to spalanie. Nie udało mi sie zajsc nizej niz 13 l/100km.Fakt ten wysówany spojlerek z tylnej klapy jest czadowy ale to wszystko co mi sie w tym aucie podoba. Dużo lepiej jezdzi Almera GTI PEDROZA. Miałem przyjemność niz troche pojezdzic i powiem szczerze ze w tym aucie siedzi szatan. No i ten napęd na przód w VW. Każde prawdziwe auto sportowe ma tylni napęd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Czytam i czytam i mi sie przypomniało :idea: ze moim 100NX 2.0 złotałem we wrzesniu 05', ul. Opolska, Krakow :D Corrado G60, :twisted: owszem było ciezko ale dostal z długosc do konca 3ki, a głownie zyskiwalem na tym ze podczas gdy koles zmienial z 1 na 2 to ja mialem 6500 rpm i krecilem dalej do 7800 rpm, z 2 na 3 to samo ale juz wyrazniej odszedlem. Z BMW tez było fajnie ale tak do 320i (niestety dobre nie zagazowane 325i E36 na mi odchodzilo jak chcialo) :oops:

NISSAN RULLEZ :D

ps: a i Hondzie Prelude 2.0 (z cwaniakiem za kiera) tez wklepalem :D (koles sie mnie pytal potem jaki mam silnik i wyszło ze obaj mamy 2.0 wiec mu powiedzialem ze szanse rowne były) -> co to byly za fajne czasy teraz mam impreze 1.6 wiec mnie kazdy łoi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytam i czytam i mi sie przypomniało :idea: ze moim 100NX 2.0 złotałem we wrzesniu 05', ul. Opolska, Krakow :D Corrado G60, :twisted: owszem było ciezko ale dostal z długosc do konca 3ki, a głownie zyskiwalem na tym ze podczas gdy koles zmienial z 1 na 2 to ja mialem 6500 rpm i krecilem dalej do 7800 rpm, z 2 na 3 to samo ale juz wyrazniej odszedlem. Z BMW tez było fajnie ale tak do 320i (niestety dobre nie zagazowane 325i E36 na mi odchodzilo jak chcialo) :oops:

NISSAN RULLEZ :D

ps: a i Hondzie Prelude 2.0 (z cwaniakiem za kiera) tez wklepalem :D (koles sie mnie pytal potem jaki mam silnik i wyszło ze obaj mamy 2.0 wiec mu powiedzialem ze szanse rowne były) -> co to byly za fajne czasy teraz mam impreze 1.6 wiec mnie kazdy łoi

 

Trzeba wziąść pod uwage, że VW G60 to jest chłam który nie chce jeździć a wcześniej rozmawialiśmy o VR6, więc to raczej by Cie wciągneło. Co do BMW 320 to moją starą renówką 5 wciągałem je bez problemu, więc w takim razie i z Twoim NX'em 2.0 mówłbym się śmiało brać. Elo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość EnDrIu WAWA

GRAF78 a propo Imprezy vs. NX. Ktory Ci mniej pali :?: slyszalem, ze boxery Subaru nie sa oszczedne no i jeszcze naped na 4 kola nie sluzy malemu spalaniu a seteczke sprzedales wlasnie chyba z powodu wysokiego zuzycia paliwka :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba wziąść pod uwage, że VW G60 to jest chłam który nie chce jeździć a wcześniej rozmawialiśmy o VR6, więc to raczej by Cie wciągneło. Co do BMW 320 to moją starą renówką 5 wciągałem je bez problemu, więc w takim razie i z Twoim NX'em 2.0 mówłbym się śmiało brać. Elo

 

Zdrowe G60 jezdzi niezle spojrz na dane katalogowe, niestety wiele egzemplarzy ma cos nie tak z kompresorem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...