Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Potrzebuje czesci do Maximy, konkretnie dolny sworzen wachac


Gość nismo99
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

To moj pierwszy post tutaj, ale posiadam Maxime od kilku miesiecy('95 maxima 3.0), wczesniej oczywiscie tez jezdzilem nissanem(240SX). potrzeuje jakies namiary na sklepy z czesciami. Bardzo potrzebuje dolny sworzeń wachacza, a ze jest to wersja amerykanska, ciezko to dostac w Polsce.Wiem ze zakladali dwa rodzaje tych sworzni. Jeden na srubie, ktory w Polsce bardzo łatwo dostac, a drugi na frezie, ktory potrzebuje i ktorego znalezc niemoge. Jesli ktos cos wie na ten temat, prosze o odpowiedz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://cgi.ebay.com/ebaymotors/2-Lower-Bal...1QQcmdZViewItem

 

Tak to mniej wiecej wyglada, to link do aukcji internetowej z tymi sworzniami.

 

Ja dowiem sie na 100% czy to jest to.

Jesli tak to dla siebie bede kupowal. Jak chcesz to dla ciebie tez kupie. Mam brata w stanach to wysle nam do kraju.

 

pzd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja wymieniałem cały kompletny wachacz i w nim wszystko było 8)

nawet nie wiedziałem,że to samo da się wymienić :shock: bo wymienne to zawsze było odkręcane :roll: -na 3 śruby ,a to wprasowywane :?: :shock: ---dziwne :? :shock:

 

aaa jeszcze dodam ,że w katalogu to nie btło takiej części :( jedynie cały wachacz lub sam sworzeń ale ten odkręcalny :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki Butryn, a tak wogole to jaka masz Maximke, ktory rok? A z tym sworzniem to wlasnie zamowilem w stanach, wiec mam nadzieje ze wkrotce bedzie, szkoda ze tylko wiele drozsze niz w polsce(w polsce mozna kupic za ok. 40zl).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja wymieniałem cały kompletny wachacz i w nim wszystko było 8)

nawet nie wiedziałem,że to samo da się wymienić :shock: bo wymienne to zawsze było odkręcane :roll: -na 3 śruby ,a to wprasowywane :?: :shock: ---dziwne :? :shock:

 

aaa jeszcze dodam ,że w katalogu to nie btło takiej części :( jedynie cały wachacz lub sam sworzeń ale ten odkręcalny :roll:

 

gdzie dostales i ile dales?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem, ale w tym samym sklepie mozna, do ktorego podales link mozna kupic sam sworzen do wersji 95+. Nie wiem o co chodzi, ale gdyby byl naprawde niewymienialny to nie sprzedawaliby go.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gdzie dostales i ile dales?

właściwie to zleciłem to warsztatowi w Tczewie-(tu mieszkam) wspulnie wyszukaliśmy i oni zakupili i zamontowali 8) zdaje się ,że kupowany był w JAPARTS-ie Gdańsk Zaspa-taki sklepik z częściami do japońców :D

co do cent to o ile pamiętam :? 100-150 zł -ale nie dam sobie głowy uciąć, po prostu nie pamiętam ale raczej drogo nie było :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
A jednak mozna wymienic sworzen wahacza w Maximie (wersja USA) i nie trzeba calego wahacza wymieniac. Wlasnie w koncu to zrobilem

 

a ja wyczytalme ze wszystko trzeba wymienic :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jednak mozna wymienic sworzen wahacza w Maximie (wersja USA) i nie trzeba calego wahacza wymieniac. Wlasnie w koncu to zrobilem

 

mow gdzie kupiles i gdzie robiles....musze to zrobic a nikt nie moze mi pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sworzen kupilem w USA w AutoZone. Jakies niecale $40. Wymiana u znajomego mechanika w warsztacie. Jakas godzina i zrobione. Trzeba tylko odkrecic gora sworzen i wybic go. a i jeszcze zabezpieczenie sciagnac ze sworznia gora. Jak masz jakies pytania to pisz tutaj albo na lucascrx16@o2.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trzeba bylo tylko odciagnac wahacz od kola zeby bylo lepipej wybic sworzen, a ze sworznia odkrecic nakretke i sciagnac zabezpieczenie. Ktos tam pisal wczesniej ze sworzen jest wprasowany w wahacz i ze nie da sie go wyciagnac. Nie jest moze latwo ale kilka uderzen mlotka zalatwi sprawe. Wiec na pewno nie trzeba wymieniac calego wahacza w maximie, wystarczy tylko sam sworzen

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

odswieze temat. wymienialem sworznie w tym tygodniu (prawy i lewy).

Nie wiedzialem jak do tego podejsc.

Pojechalem do sklepu motoryzacyjnego i zamowilem dwa sworznie do Maximy QX z 98 roku (przypominam ze ja mam wersje US). Sworznie przyszly, zawiozlem do mechanika i luzik. wszystko gra.

Czyli sworzen od europejczyka podchodzi do amerykanca.

W mojej maxi byl prasowany i te co kupilem tez, ale sprzedaja je jako czesc osobna i nie trzeba wymieniac wachacza.

 

cena, 77zł za sztuke.

 

pzd.

Sławek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...
ze tez nie wpadlo mi to do glowy

:lol: dawno nas nie odwiedzałeś :D

 

bylme w maju.

jezdzilem pozyczaona honda i wlasnie nei wiedzialem czy to ona taka wyjebana czy drogi z d*py wziete

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...