Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Potrzebuje czesci do Maximy, konkretnie dolny sworzen wachac


Gość nismo99
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

:lol: możliwe ,że i jedno i drugie :lol: a nissanów nikt nie miał :?: ;):lol:

 

[ Dodano: Pon 06 Lis, 2006 19:32 ]

odswieze temat. wymienialem sworznie w tym tygodniu (prawy i lewy).

Nie wiedzialem jak do tego podejsc.

Pojechalem do sklepu motoryzacyjnego i zamowilem dwa sworznie do Maximy QX z 98 roku (przypominam ze ja mam wersje US). Sworznie przyszly, zawiozlem do mechanika i luzik. wszystko gra.

Czyli sworzen od europejczyka podchodzi do amerykanca.

W mojej maxi byl prasowany i te co kupilem tez, ale sprzedaja je jako czesc osobna i nie trzeba wymieniac wachacza.

 

cena, 77zł za sztuke.

 

pzd.

Sławek

jaki numer katalogowy miały te sworznie :?: bo byłem dziś odbierać w sklepie wachacz i zaytałem o nie(sworznie) i dowiedziałem się ,że nie ma do maxi samych a jak ktoś przerabia to bierze ze starszych modeli i kombinuje bo ponoś stożki sworznia mają inny kąt :roll: polecono bym dowiedział się jaki numer mają te wymieniane przez klubowicza ( te od starszego w/g japartsu to .....1008 )

 

[ Dodano: Pon 06 Lis, 2006 19:39 ]

http://www.autozone.com/servlet/UiBroker?F...23d801f58ea.jsp

to nie są te ja nie mam przykręcanych--a szkoda :roll:

http://cgi.ebay.com/ebaymotors/2-Lower-Bal...1QQcmdZViewItem

raczej to powinny być takie :|

 

[ Dodano: Sro 22 Lis, 2006 21:17 ]

Butryn, podaj proszę dane katalogowe tych sworzni to i ja bym takie kupił i odrestaurował wachacze te po wymianie na następny raz :wink:

 

[ Dodano: Czw 21 Gru, 2006 11:39 ]

:kosci: zaczynam podejżewać ,że to jakaś ściema z tymi końcówkami wachacza :zly2: :036:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

sorry ludzie - zero czasu przez prace i na forum nie bylem ponad miesiac pewnie.

 

nie wiem do jakich sklepow chodzicie i jakich mechanikow macie ale ja z tymi sworzniami nie mialem zadnego problemu. podalem rocznik samochodu i na drugi dzien odebralem.

 

jutro jak znajde chwile to zajade i zapytam.

 

jesli nie odpowiem to znaczy ze nie znalazlem chwili ale podaje numer do sklepu w ktorym kupilem (0-15) 842 79 22 Auto Craft -Stalowa Wola...od nich kupowalem "SAM SWORZEN"

 

pzd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Czy możecie podać firmę, która wyprodukowała ten sworzeń. Kupiłem wczoraj z katalogu w Inter-cars i dali mi wkręcany. Mój oczywiście jest wprasowywany - gdzie szukać? :<

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

chlopaki krecicie temat nonstop w kólko.

 

A czy ktos zadzwonil do tego sklepu Auto_Craft co podalem numer 3 posty wyzej????

 

tez mialem maxime US tez mialem problemy, od nich kupilem (czesc znalezli w katalogu) i nie bylo problemow.

 

wiem ze mialem wprasowany...jaki dostalem od nich to nie pamietam ale mechanik bez problemow sobie z wymiana poradzil

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz rację, mogłem zadzwonić, ale zależało nmi na czasie. Szukałem w W-wie i nie znalazłem, był tylko wkręcany. Mechanik namówił mnie na wymianę całego wahacza (po 200tys km zawsze to lepiej wymienić 3 elementy zawieszenia a nie tylko jeden czyli sworzeń). kupiłem w Polcar, z upustem zapłaciłem 130zł i jest git, po kłopocie :D Sworzeń i tak miał kosztować 87zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...