Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[P11.144/W11.144] Pompa ABS :(


Gość Ralph
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Stary wogle nic nie widać, wykręć z tej puszki sam czujnik potrzebuje zdjęcia samych tych drucików

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stary wogle nic nie widać, wykręć z tej puszki sam czujnik potrzebuje zdjęcia samych tych drucików

 

Hmm myslalem ze chodzi ci o ta siateczke.Nic czujnik tez wykrecilem i powiem tak:byly z jednej strony odrobine przykurzone ale minimalnie.Myslisz ze moglo miec to wplyw na prace silnika ? Tak jak mowiles przeczyscilem je pedzelkiem i sa czyste.Calosc skrecilem ale juz dzisiaj nie bede autka testowal.Jutro pojade na jazde probna to dam znac co i jak.Mam nadzieje ze pomoze.Dzieki i pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na tych drucikach nie ma być prawa ziarenka kurzu mam nadzieje żę nie uszkodzileś drucików i są wyczyszczone jak nalerzy, jak to nie pomoglo to żeczywiście coś z tym cholernym katem nie tak...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na tych drucikach nie ma być prawa ziarenka kurzu mam nadzieje żę nie uszkodzileś drucików i są wyczyszczone jak nalerzy, jak to nie pomoglo to żeczywiście coś z tym cholernym katem nie tak...

 

Mam bardzo delikatny pedzelek tak wiec nic nie uszkodzilem - mam nadzieje ze to to.Zobaczymy jutro.Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale na zimnym silniku chodzi normalnie tak ?

A po rozgrzaniu przerywa - jak pokazuje przy tym engine chek to mozna podejrzewac katalizator (droga sonda wykrywa jego nie prawidlowa prace)

Jezeli tak nie jest to trzeba szukac gdzie indziej przyczyny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeżeli pluje z tłumika ceramiką to myślicie że to przepływka.....???!!!

 

 

Nie wiem co to bylo to co wylecialo z wydechu - ale chcialbym zeby to nie byl kawalek katalizatora...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale na zimnym silniku chodzi normalnie tak ?

A po rozgrzaniu przerywa - jak pokazuje przy tym engine chek to mozna podejrzewac katalizator (droga sonda wykrywa jego nie prawidlowa prace)

Jezeli tak nie jest to trzeba szukac gdzie indziej przyczyny.

 

Zimny silnk - jest ok.Po rozgrzaniu traci moc,ja mu po gazie a obroty leca w dol.Kontrolka sie swieci bo odpialem sonde lambde zeby dojechac do domu.Niestety nie pomaga to tak do konca - czuc ze silnik jest slabszy mimo ze sonda jest odpieta.Zobaczymy po wyczyszczeniu przeplywki - czy bedzie jakas roznica czy dalej to samo.

 

BTW czy ktos z Was montowal te katalizatory z Allegro do silnika 1.8 ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podepnij wszystkie sondy i wsadz przeplywke i ogień

 

Ok jednak dzisiaj sie za to zabralem.Podlaczylem wszystko tak ja mowiles i pojechalem.I niestety tak jak zawsze...Silnik zimny autko jedzie,po nagrzaniu sie zdycha...Zauwazylem jeszcze jedno:jak autko zaczyna zdychac daje mu gaz do dechy,obroty spadaja po czym za 3-4 sek zaczyna prawie normalnie przyspieszac...i mozna tak kawalek niezly przejechac po czym znowu umiera i tak w kolko.Ja juz sam nie wiem co to jest.Moze jakas cewka ?Chyba sie poddam i oddam auto do mechanika i powiem mu zeby zadzwonil dopiero jak naprawi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Objaw jakby niesprawnej sondy... To teraz nie pozostaje nic innego jak sprawdzić czy w srodku puszki od katalizatora coś się jeszcze znajduje jak nie to wiadomo o co chodzi - droga sona wykrywa za duzo syfu w spalinach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Objaw jakby niesprawnej sondy... To teraz nie pozostaje nic innego jak sprawdzić czy w srodku puszki od katalizatora coś się jeszcze znajduje jak nie to wiadomo o co chodzi - droga sona wykrywa za duzo syfu w spalinach.

 

 

Nom dzisiaj zostawiam auto u mechanika.Ma sciagnac katalizator i zobaczyc co jest w srodku.Pewnie sie okaze ze jest wypalony i zapchany...

 

EDIT:No i spalanie wachy jest w granicach 14-15l na 100 :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jejku Rafal, co Ty za auto kupiles?

 

Tak sobie czytam Twoje tematu i uwierzyc nie moge! Ja kupilem swoja primerke za 1650 funtow, 99r przebieg 60k mil i nie mam z nia zadnym problemow. Rece opadaja. Wielka szkoda.

 

Pozdrawiam i zycze wiecej szczescia przy nastepnym zakupie.

Someone

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jejku Rafal, co Ty za auto kupiles?

 

Tak sobie czytam Twoje tematu i uwierzyc nie moge! Ja kupilem swoja primerke za 1650 funtow, 99r przebieg 60k mil i nie mam z nia zadnym problemow. Rece opadaja. Wielka szkoda.

 

Pozdrawiam i zycze wiecej szczescia przy nastepnym zakupie.

Someone

 

99 - w tym czasie jeszcze były prawdziwe nissany :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jejku Rafal, co Ty za auto kupiles?

 

Tak sobie czytam Twoje tematu i uwierzyc nie moge! Ja kupilem swoja primerke za 1650 funtow, 99r przebieg 60k mil i nie mam z nia zadnym problemow. Rece opadaja. Wielka szkoda.

 

Pozdrawiam i zycze wiecej szczescia przy nastepnym zakupie.

Someone

 

 

 

Hej! A czemu sie tak dziwisz ? Auto jest w dobrym stanie - usterka zostala zlokalizowana - przeplywomierz powietrza jest padniety...A co do cen to musisz wiedziec ze w Irlandii sa duzo wyzsze niz w Anglii czy polnocnej Irlandii.I tak dalem bardzo malo bo 4900 euro a z reguly chodza po 7000.Tak wiec mysle ze i tak duzo szczescia mialem przy zakupie.Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Objaw jakby niesprawnej sondy... To teraz nie pozostaje nic innego jak sprawdzić czy w srodku puszki od katalizatora coś się jeszcze znajduje jak nie to wiadomo o co chodzi - droga sona wykrywa za duzo syfu w spalinach.

 

 

Hej !! Jednak okazalo sie ze przeplywomierz powietrza jest strzelony.Nie pomoglo mu moje czyszczenie w niedziele - trzeba go wymienic.Tak wiec moich klopotow chyba koniec.Jade za chwilke do mechanika - jak bede cos wiecej wiedzial dam znac.Dzieki za pomoc.Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...