Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Zabudowa do Navary


crensch
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość IvoNavarra

Witam ;)

 

ja skorzystałam z oferty na stronie www.pick-up.com.pl. Kupiłam Tri-Fold Cover /miękka plandeka/ do samodzielnego montażu, jestem zadowolona.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby ktoś potrzebował wysoki hardtop do roboty, to ja w jednym z naszych samochodów montowałem ARB:

 

IMG_0078.JPG

 

IMG_0079.JPG

 

IMG_0082.JPG

 

Auto obsługiwało dużą plantację roślin energetycznych i zabudowa spisywała się super - polecam.

Edytowane przez Leon 73
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość IvoNavarra

Witam,

 

jeżeli nadal poszukujecie to polecam, bo kupiłam i jestem zadowolona.

Plandeka miękka do samodzielnego montażu , ale też mają inne w ofercie www.pick-up.com.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Gość Leśny Władek

Witam, czytam i czytam... i wychodzi że wszyscy narzekają na nadbudowy niemetalowe. Czy tylko ta metalowa z Łodzi jest godna polecenia? Strasznie mi się nie podoba. Podobają mi się dwie zabudowy:Alpha oraz Road Ranger RH3 (ma centralny zamek) ale nie wiem czy nie będą przeciekać, skrzypieć i Bóg wie co jeszcze. Możecie coś polecić lub podpowiedzieć którą wziąć?

pozdr i z góry dziękuję za podpowiedzi

Edytowane przez Leśny Władek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, czytam i czytam... i wychodzi że wszyscy narzekają na nadbudowy niemetalowe. Czy tylko ta metalowa z Łodzi jest godna polecenia? Strasznie mi się nie podoba. Podobają mi się dwie zabudowy:Alpha oraz Road Ranger RH3 (ma centralny zamek) ale nie wiem czy nie będą przeciekać, skrzypieć i Bóg wie co jeszcze. Możecie coś polecić lub podpowiedzieć którą wziąć?

pozdr i z góry dziękuję za podpowiedzi

 

Ja mam SNUG-TOP Nie cieknie nie skrzypi, mineło ponad cztery i pół roku i nic. Tylko centralny zamek trzeba było nasmarowć bo się zacinał. jak kupowałem była cholernir droga 11 tys. ale chyba jestem z niej zadowolony. Tylko trzeba pilnować tych co ją montują.

Orzeważnie robią to pierwszy raz a mienią się fachowcami. jedynym minusem mojej nadbudowy jest chyba to ze nie mogę nigdzie do niej dostać tylnego spojlera. W Łodzi w pickup diablo właścicel cmokał jak ogladał tą nadbudowę.

 

Pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Leśny Władek

Snug-top XTR bardzo mi się podoba szczególnie że ma grube relingi chyba pasujące do oryginałów tylko nie wiem gdzie to kupić. Nawrot nie ma cen a w Dakro nie mają, może to kwestia tego że nie ma wersji long.

 

Pomóżcie proszę. Żona uparła się że chce mieć nadbudowę tylko X-line z katalogu Nissana ale dealer powiedział że nie mają. Mają tylko standard i special ale one są zupełnie inne. Gdzie mogę kupić tę nadbudowę X-line?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam drugą Navarę, ale zabudowy do obydwu, kupiłem właśnie w Łodzi. Czy się komuś podoba czy nie, to kwestia gustu. W realu nawet fajniej wygląda niż na zdjęciach. Co zmieniło się w niej, bo poprzednią, kupowałem grubo, ponad 2 lata temu. Przede wszytkim, mam centralny zamek i z jednego pilota otwieram zabudowę, a kluczyki leżą w szufladzie, klosze z tyłu są czarne, ale można zamówić i czerwone. W salonie, chcieli mi sprzedać Road Rangera, ale podziękowałem. Wykończenie w środku jakimś pseudofilcem, chyba żarty. W tej stalowej, środek wygląda, jak w kabinie. Nie dosyć, że estetycznie, to łatwo to umyć. Mocowań w ogóle nie widać. To tyle, jeśli chodzi o estetykę, ale dla mnie najważniejsza jest szczelnosć i bezawaryjnosć. Żadne, wypadające klamki mnie nie obchodzą, jakby siłownik padł, to mają na miejscu i nie musiałbym się bujać, szukając po sklepach podobnego. Gdybym nie był zadowolony, nie pisałbym, ale z czystym sumieniem poleciłbym każdemu tę właśnie zabudowę . Porządna "buda", która mi nie pęka i nie trzeszczy, jak tworzywo. Zresztą, do swojej pierwszej Navki, tez kupiłem u nich "z polecenia", a jak sprzedawałem auto, wyglądała jak nówka :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość tyniek

@tyniek... a o jakiej zabudowie piszesz ?

 

Pisałem o zabudowie Sammitr, ze stali galwanizowanej, kupionej w firmie, o wdzięcznej nazwie Pickup Diablo :)

Edytowane przez tyniek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość ghoulink

Zastanawiam się a w zasadzie nastawiłem się na roletę bo chcę zachować pikapowatość auta, więc w grę wchodzi tylko roletka ze sklepiku 2brally w całkiem dobrej cenie http://offroad.2brally.pl/pl/roleta-navara-d40-sot-130-roll-dc.html. Co sądzi Wysokie Grono Forumowiczów o takim rozwiązaniu?

Powody wyboru rolety:

- zachowuje pełną ładowność czyli Europalete można śmiało ładować

- zachowuje kształt auta (bo nie podobają mi się karawany)

Wady:

- nie znam, może cena 4,5 tys zł to mimo wszystko sporo a nie wiem jak będzie z jakością

 

Czekam na eseje i rozprawki ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

proponuję obczajać na allegro.Mi się udało kupić za 1000zł .wykonana z jakiegoś żywicznego tworzywa.musiałem ją pomalować i wszystko poskręcać i zamontować,ale jak teraz patrzę na ceny,to chyba mogę powiedzieć,że miałem farta.ostatecznie wyniosło mnie to jakieś 1100-1200zlWprawdzie ja mam 1,5 kabiny-czyli dłuższą ,ale pewnie i do podwójnej kabiny można trafić.jest super spasowana.nie piszczy,nie trzeszczy,a co ważne zachodzi poza burty i np o przemakaniu(podciekaniu) nie ma mowy.już będzie jakieś 2 lata jak ją kupiłem i jestem bardzo zadowolony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
Gość Michalino

Witam, jestem tu po raz pierwszy i szukam pomocy. Wypadła mi tylna szyba w zabudowie ROAD RANGER. Gdzie mogę kupic taka szybę? Moze ktoś wie. Kupiłem ją razem z autem w salonie, a oni umyli ręce. Dzwoniłem do firm, ale mają inne zabudowy i nie pasują. Wpakowałem się bez sensu, nie przeczytawszy opinii o tych badziewnych hardtopach. Cytuję z netu: Nissan · Navara · III. Średnie spalanie Nissan Navara III (od 2005) [l/100km] .... Niezłe auto, beznadziejna paka Road Ranger. Przecieka, uchwyty pękają ... Gdybym był mądrzejszy, nie kupiłbym tego szmelcu, nawet za 1zl Ale, za głupotę sie płaci. Jak dostanę szybę, to go sprzedam. Mam nadzieję, że podpowiecie, proszę.... Piszę późno, bo spac przez nią nie mogę :)

Edytowane przez Michalino
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój kolega z Kaliningradu też ma problem z szybą, która mu wypadła. Chciał moja zabudowę, ale chyba żartował. Napisał mi, że ma Road Ranger, ale jak przyszło zdjęcie, to chyba nie. Widziałem to w necie, pod nazwą Starbox, chyba tak się nazywa. Na Allegro, znalazłem kilka, ale wszystkie bez szyb czyli bez tylnej klapy. Nie myślałem, że są aż tak "badziewne". Kumpel bluźni na nią, ale używac musi. Przeklina, bo i miejsca nie ma, a ta szyba go dobiła. Obiecałem pomóc, więc może którys z forumowiczów ma "na zbyciu" taką szybkę lub wie, gdzie można kupic. Dołączm fotkę, jaką dostałem. Jest jeszcze tabliczka znamionowa ze środka.

post-15873-0-64826300-1338909342_thumb.jpg

post-15873-0-70649200-1338909360_thumb.jpg

Edytowane przez tyniek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój kolega z Kaliningradu też ma problem z szybą, która mu wypadła. Chciał moja zabudowę, ale chyba żartował. Napisał mi, że ma Road Ranger, ale jak przyszło zdjęcie, to chyba nie. Widziałem to w necie, pod nazwą Starbox, chyba tak się nazywa. Na Allegro, znalazłem kilka, ale wszystkie bez szyb czyli bez tylnej klapy. Nie myślałem, że są aż tak "badziewne". Kumpel bluźni na nią, ale używac musi. Przeklina, bo i miejsca nie ma, a ta szyba go dobiła. Obiecałem pomóc, więc może którys z forumowiczów ma "na zbyciu" taką szybkę lub wie, gdzie można kupic. Dołączm fotkę, jaką dostałem. Jest jeszcze tabliczka znamionowa ze środka.

 

Tu masz link do strony producenta:

http://www.hoehn.de/EShop_Contact.Digitop?ActiveID=1361

 

Wynika z tego, że to Road Ranger. Spróbuj się skontaktować z producentem, może sam sprzeda szybę albo poda namiary na jakiegoś dystrybutora w Polsce. Podejrzewam jednak, że tanio nie będzie.

Są też firmy, które dorabiają nietypowe szyby na zamówienie (chyba Jaan ma takie coś w ofercie) - może ktoś by się podjął (tylko też zapewne koszta nie będą małe).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za informację. Z tego, co wiem, Road Ranger, produkowany jest gdzieś na Mazurach, stamtąd jakoś dziwnie krąży do Niemiec. Spróbuje namierzyc ich w kraju. Z tego, co widzę, Road Ranger, to jednak "badziewiaki". Bardzo dziękuję za podpowiedx, a jak uda mi się znaleźc szybkę, dam znac. Ciekawe, czy kolega, będzie chciał zainwestowac, a może zabije sobie dziurę, jakąś sklejką :), co widziałem niedawno na Nissanie NP300.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dr Hohn Sp. z o.o. jest chyba w Ostródzie, ale nie wiem co tam robią.

 

Wysyłane z mojego GT-P6200 za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dr Hohn Sp. z o.o. jest chyba w Ostródzie, ale nie wiem co tam robią.

 

Wysyłane z mojego GT-P6200 za pomocą Tapatalk 2

 

jak to co tam robią - produkują wszystkie zabudowy do pickupów :) Nissan i inne :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Gość oskar_bike

Może jest osoba na forum, która sama robiła zabudowę do Navary D40? Zamierzam wykonać HARDTOP własnoręcznie z aluminiowej blachy ryflowanej i chętnie zebrałbym kilka info. od takiego osobny lub zdjęć, itp. Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dzięki wszystkim za pomoc, ale nic z tego nie wyszło. Skontaktowałem się ze sprzedawcą firmy Road Ranger, ale tamten odmówił sprzedaży takiej szyby i skierował do salonu Nissana. Kolega więc, będzie musiał słono zapłacić w jednym z salonów, najbliżej Kaliningradu, czyli w Olsztynie lub Ełku. Szkoda, nie dość, że skarży się na zabudowę Road Ranger, to jeszcze musi wydać kupę kasy na szybę, która mu wypadła. No, ale to nie mój problem. Chciałem pomóc, ale nie wyszło :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

No ja witam ponownie po krotkiej przerwie. Zmienilem auto na ..nissan navara :) zostawilem sobie mountain top'a z poprzedniej (rocznik 2008), zamontowałem dzisiaj i ...brakuje mi 10cm pokrycia paki:)

qrde nie zarejestowałem jak mówili że jest dłuższa.

Problem taki ze z tego co widze to takiego montain topa maja w nissanie w katalogu ale z relingami na okolo pokrywy

Na stronie producenta tez nie ma nic zeby byly do nowych navar

Jakieś pomysły gdzie szukac? Pewnie pozostanie mi przerobka tej i przesuniecie zawiasow o 10cm w tyl ale zaraz spadnie snieg a potrzebuje czegos na szybko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

No co ty, przecież, aby można było przymocować pokrywę, trzeba wiercić burty!!! Nie dość, że tracisz gwarancję, to jeszcze masz sito. W dodatku, po podniesieniu do góry, woda z tyłu, ścieka ci do wnętrza paki. Ja mam płaską z rurami, ale tam, nie dość, że jest kanał odprowadzający wodę, to jeszcze, nie mam żadnej dziurki :) Wziąłem wersję, otwieraną do 45 stopni, ale mają jeszcze otwieraną i tak + ustawiasz sobie równo z dachem i wieziesz, np. małego quada, bo duży się nie zmieści, niestety... zresztą sam "obczaj" www.pickupdiablo.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

hej mam pytanko, ma ktoś zamontowaną plandekę ??? jak się to sprawdza i gdzie najtaniej można coś takiego nabyć. proszę również o info na co zwrócić uwagę przy zakupie ;)

 

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość BigWhiteFluffyOwl

Witam.

Stałem się szczęśliwym posiadaczem Navary kilka miesięcy temu.

Autko kupione od znajomego więc nie mam jakiś niespodzianek co mnie niesamowicie cieszy.

Ale do rzeczy.

W zabudowie ALPHA GSE brakuje zaczepów do zamka.

Chodzi o te "druty" po obu stronach, które uniemożliwiają otwarcie.

Wcześniej jedno pekło, a drugie odkręcone do "dorobienie" gdzieś zaginęło...

Pytanie czy ktoś z Was jest w posiadaniu takiej zabudowy i byłby skłonny pożyczyć ten zaczep na kilka godzin w celu dorobienia za "flaszkę" :)

Salon krzyknął mi prawie 500pln, dystrybutor w Polsce 360pln...osobiście wydaje mi się to trochę sporo za 2 kawałki "pogiętego drutu".

Będę wdzięczny za pomoc.

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...