Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Coobciowóz - aktualnie 320KM & 420Nm @ 1 bar


Coobcio
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Się okaże za ok 700km jak zacznę upalać :D

narazie żmudny proces docierania...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Puki co silnika pałować nie mogę, ślisko jest no i problemy z paliwem ubogo się robi jak wchodzi powyżej 0,7 bara coś mi się wydaje że wallbro się zesrało na skutek małej ilości paliwa wa baku... Z czerwonej będę musiał przełożyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość andy_czarny

Coobcio jestem naprawde pod wrazeniem wszystkich przerobek w aucie.... dlatego ze wiekszosc robiles sam a nie sztuka jest wylozyc kase na stol i czekac tydzien na efekty...

Czekam na dalsze zmiany... i na filmik jak to smiga bo przypuszczam ze zapodaje strasznie:)

hmmm moze kiedys i mi uda sie wdrozyc moj plan w zycie-ponad 200KM z ga16de- twoj przyklad pokazuje ze mozna.

POZDRAWIAM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja też śledze po cichu poczynania MC Cobcia i jestem pod wrazeniem. Pokazywałem ostatnio kolegom z Norwegi co można zrobić praktycznie samemu z primerą przy takiej zaciętości oczywiście jaką posiada nasz kolega. Powiedzieli że są w szoku i że to nie możliwe. Ja ostatnio myśle o tunie mojej primy u nadwornego tunera od NYS Cobcia jak tylko bede w Polsce no i o ile się zgodzi oczywiście. Tymczasem czekam na dalsze postępy życze urwania kobów i popękania nowych tłoczków he... POZDRAWIAM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No już wóz prawie dotarty, łącznie przelatane 688km wczoraj 3ci raz zmieniałem olej, jeszcze tylko dojechać na spokojnie te 300km, wzmocnić sprzęgło i można się zabrać na dostrajanie na poziomie 1 bar :D - ciekawe ile KM będzie mniej w stosunku do starego zabitego silnika co miał stopień sprężania 10,3:1... :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

... tylko dojechać na spokojnie te 300km...

Daj mi na tydzień to Ci ją dotrę w drodze do pracy i spowrotem :diabel2:

Czekamy czekamy na pierwsze filmiki i pomiary po remoncie.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie mam przed sobą gazete GT. Gratulacje Kuba

Możesz zrobić jakiegoś skana czy muszę kupić :?: :D :D

Sorry za OT

Pozdrawiam

Warto wydać 9,95zł aby przeczytać o koledze z klubu i jego Primerze. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe dziękuje za słowa uznania :)

Tekst nawet przyjemnie im wyszedł chociaż nie potrzebny ten wątek że miałem stłuczkę po której wyciągnąłem wnioski i usprawniłem hamulce :D

W tekście zabrakło miejsca na podziękowania i plany na przyszłość... No i słowa podsumowania nie ukrywam że motywują mnie, na chwilę obecną porządkuje trochę pod maską i wywalam to co nie potrzebne, musi być bardziej CLEAN LOOK :)

 

Ps. w Weekend jadę do Kazimierza a więc ok 400-450km przejedzie prima i chyba już będzie na tyle dotarta by pojechać na hamownię i spałować ją trochę, po drodze czeka mnie jeszcze wzmocnienie sprzęgła :<

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie na prośbę tych którzy nie mogą zakupić kwietniowego GT zeskanowałem artykuł gdzie prezentują Prime Coobcia

 

http://img204.imageshack.us/my.php?image=skany1ze5.jpg

 

http://img207.imageshack.us/my.php?image=skany2dd3.jpg

 

http://img204.imageshack.us/my.php?image=skany3aq1.jpg

 

http://img204.imageshack.us/my.php?image=skany4zj9.jpg

 

Miłego czytania i oglądania

 

P.S. Coobcio gratulacje takiego artykułu w tak renomowanym miesięczniku...

 

Nismo Ruless

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Tomasz_Primera
Ja bym prosil o skana artykulu, bardzo bardzo :P

 

9,95 kosztuje i masz plakat i płyte :D :D :D

No tak pojde do kiosku i sobie kupie, tylko nie mam tu kiosku ani polskiej kasy :P :P :P

 

 

Dzieki Gringo :D

Coobcio Respekt :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze co dziś zrobiłem to wyszedłem z domu do kiosku :D

Naprawdę warto.

 

Kuba gratuluje, respekt :!!:

 

PS: Bardzo ładna pani na plakacie ;-) i muzyka na płytce też dość dobra.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gdybyś coś w tym kierunku chciał robić to daj znac - pogadam z bratem to się coś wymyśli ;):D

Hehe dziękuje bardzo, z miłą chęcią uderzę do was, niech no tylko odkuję się z $$ bo nie ukrywam że tępo roboty narzuciłem konkretne... jeszcze tylko to cholerne sprzęgło i pasowało by coś z tą blachą wielokolorową zrobić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...