Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Coobciowóz - aktualnie 320KM & 420Nm @ 1 bar


Coobcio
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

hmmmmm 3ci :D

Ale teraz jak zauważyłeś czekam na dostawę gratów, puki co nie wymieniam uszczelki i śmigam na trzech garach - regularnie uzupełniając płyny.... Mam nadzieję że za ok 3 tygodnie wjadą śrubki od CIebie no i a uszczelkę COMETIC załatwiam już w polsce :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dotarta już jest ale:

- sprzęgło nie trzyma

- troszkę dymi i ubywa sporo wody z chłodnicy :D

 

Czekam na nowe graty bo szkoda mi przewodów wodnych (puchną) i nowej chłodnicy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Joł joł Wielki Wacku kiedy no do mnie wyślesz graty - proszę droga morską, i tak z bemowa nici...

 

mysle ze w sobote cos sie upchnie w karton i wysle, mam caly tydzien zajety robota

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe dobre pytanie, jak odłożę luźnego tysiaczka na paliwo i w miedzy czasie znowu coś nie nie wysra to czemu nie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam EGT - lada dzień/tydzień powinno dotrzeć, obstawiam że coś koło 950* jest jak nic...

 

[ Dodano: Sro 09 Maj, 2007 00:58 ]

Srebrna dama przeszła trwające 3 dni porządki pod maską, a więc:

- usunąłem całkowicie ABS (centralka, wszystkie kable, przewody)

- okablowanie tego co nie potrzebne (łącznie 120m różnych kabli)

- skróciłem obwód oleju do wspomagania

- umyłem to i owo :D

- żeby było przepisowo AKU wrócił pod maskę

 

Prezentuje się to następująco:

DSCN1911.jpg

 

Jeszcze do wywalenie komputer od ABSu i 4ry czujniki - może jakiś przeżyje operację demontażu i komuś będzie potrzebny...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Hehehe srebrna odelżona na maksa :D

Doskonała okazja na umycie i obadanie czy się ruda gdzieś nie szykuje.

- usunąłem całkowicie ABS (centralka, wszystkie kable, przewody)

Z usunięciem obwodów ABSu dużo było przerabiania? Zastanawiam się czy u siebie nie wywalić tego draństwa. I tak mi nie działa bo nie chce mi się czujników podłączać :diabel2: .

Jeszcze do wywalenie komputer od ABSu i 4ry czujniki - może jakiś przeżyje operację demontażu i komuś będzie potrzebny...

Z wywaleniem czujników to będzie większa jazda. Pamiętasz jak u mnie próbowaliśmy wyjąć? Jak wyjmowałem z zalegającej mi zwrotnicy to żadne płyny nie dawały rady. Udało mi się go wyjąć dopiero po usunięciu otaczającego go materiału za pomocą diaksa. Może palnikiem podgrzać delikatnie :/

Podjedź gdzieś na wagę, ciekawe ile straciła na masie po operacji.

Pomału projekt idzie do przodu. Co dalej? Silnik gotów do włożenia? Przewidujesz kiedy będzie można już pojeżdzić nie tylko na hamownię?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z usunięciem obwodów ABSu dużo było przerabiania? Zastanawiam się czy u siebie nie wywalić tego draństwa. I tak mi nie działa bo nie chce mi się czujników podłączać

DSCN1913.jpg

Na tej fotce dobrze widać jak połączyłem obwód po usunięciu pompy ABS wraz z całym jej orurkowaniem (Miedziane rurki)

 

Co do Wsadu silnika to jeszcze trochę się zejdzie, dopiero dzisaj udało mi się zanabyć pompę oleju z SR20DET a tak to kupić panewki, poskładać, jeździć i stroić :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Różnicę widać gołym okiem:

 

Moja stara pompa z SR20De VS nowa z SR20DET:

DSCN1802.jpg

DSCN1803.jpg

 

No i różnica jest w wydajności, przy montażu turbo spokojnie można zostawić starą seryjną ale jak np. dołożysz łep z SR20VET bąć wstawisz natryski na denko tłoka to zalecane jest przejście na mocniejszą pompę.

 

[ Dodano: Pią 22 Cze, 2007 12:43 ]

Na chwilę obecną W Primce będzie zmieniona turbina na GARRETTA T3 z VOLVO 740 - mała strona tłocząca ale duża wydechowa ma to zapewnić małego laga i moc na poziomie ok 240KM przy 0,6-0,7bara, przetestuje taki przejściowy STAGE, jak mi się on znudzi to będzie na sprzedaż bowiem już zanabyłem coś takiego:

20062007162.jpg

 

Ta mniejsza turbinka to moja stara - którą już sprzedałem ,która przy 1,1 bara wygenerowała 320KM nowa myślę że troszkę koników doda przy tym samym doładowaniu :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...