Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

PavoolonPrimera Facelift :]


Gość pavoolon
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość pavoolon

dokladnie tak, o wybicie starych szpilek sie nie martwie, problem tkwi w lozysku, ponoc sie rozsypuje podczas wyciagania piasty, a jest tam zbyt malo miejsca zeby wlozyc nowe szpile bez ruszania piasty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ps. u Schoguna jak zmienialiśmy zawias z tylu to nam zostało trochę piast bo stare powsadzaliśmy więc jakbyś uszkodził to będą :)

 

Pss. zagadaj z nim bo ja już nie pamiętam, chyba mu to demontowałem i składałem bez użycia młotka i innych ciężkich narzędzi - to nie P10 :D

 

[ Dodano: Sob 24 Mar, 2007 10:47 ]

coś powoli mi się przypomina, odkręca się tą śróbę centralną nasadką 32, jak ją wykręcisz to piaste pociągnij i zejdzie bez oporu i po problemie.

Przy nasuwaniu przesmaruj ośkę jakimś smarem miedzianym bądź grafitowym i też palcami najdzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Ps. u Schoguna jak zmienialiśmy zawias z tylu to nam zostało trochę piast bo stare powsadzaliśmy więc jakbyś uszkodził to będą

 

Pss. zagadaj z nim bo ja już nie pamiętam, chyba mu to demontowałem i składałem bez użycia młotka i innych ciężkich narzędzi - to nie P10

 

Się zgadza. Jakby co to piasty tanio oddam. Zeszły lekko. Nawet czujniki ABS

powychodziły bez problemu.

 

P. S. Coobcio Shogun się pisze przez samo h :D.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość pavoolon

czyli jesli dobrze rozumiem to piasty zeszly, potem wlozyles z powrotem te same i lozyska sie nie rozlecialy? nic w takim razie sprobuje sie z tym pobawic, jak sie nie uda to zagadam o piaste :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

92723b89a254120e.jpg

0588742cc13f1e31.jpg

Chyba żle się zrozumieliśmy.

Piasta stanowi jakby całość z piastą i szpilkami.

Do wyjęcia szpilek potrzebna będzie prasa.

Nie ma potrzeby wyciągania łożyska z korpusu. Podobno wtedy się rozlatuje i jest na nic.

Tak przynajmniej mi się wydaje.

U mnie wyleciała cała belka tylna i wstawiłem używkę. Całe piasty (to co na zdjęciach) przełożyłem od swojej pogiętej belki. Piasty od zakupionej belki leżą u mnie w pudełeczku.

Stan ich oceniam na dobry. Złapały jedynie trochę rdzy ale łożyska są czyste i pracują bez zacięć czy jakichś luzów.

Sorry za fatalne zdjęcia ale takim sprzętem dysponuję :D.

Jak podkręcicie sobie monitory to coś tam można zobaczyć :D.

Powodzenia i pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe dobrze pamiętałem, Shogun także zasługujesz na pochwałę za zilustrowanie sytuacji :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Jak dla mnie to BOMBA....podoba mi się jak teraz koła z tyłu wyglądają, bo moje są pochowane i myśle nad dystansami. Czekam teraz az Pavoolon wsadzisz jakieś 17"

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość pavoolon

poki co zostaje przy 16tkach, tak wiec fota spod maski - prawie jak seria ;p

 

p1010176cj9.jpg

 

 

i filmik z dzwiekiem wydechu, niestety przy ostrym ruszaniu sprzeglo daje ciala:

 

>>> http://video.google.pl/videoplay?docid=-922633910400332037 <<<

 

PS. przy kreceniu byl niezly ubaw bo sie ludzie obok wczuli, troche slychac na koncu filmu :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No sprzęgła ewidentny brak... przy okazji jego wymiany może byś dorwał skrzynkę z P11 GT - znacznie poprawiło by to przyspieszenia na każdym z biegów...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

dawno nic sie nie dzialo ale w koncu przyszedl czas na dopieszczenie projektu. niedlugo wchodza regulowane kolka rozrzadu motorworks:

 

my.php?image=01112007739oz1.jpg

 

w miedzyczasie podnoszone jest odciecie metoda Coobciowo-kwarcowa, potem zostanie tylko regulacja kolek na hamowni i dostrojenie kompa, czas pokaze jakie beda efekty calej operacji :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Bij do Wawy zobaczysz co ci wyczaruje jak dotkniemy się do tych kółek rozrządu i powchodzimy trochę w SMT6 i zapłon :D

 

Będziesz się wtedy bił w czoło że czemu takim zamulaczem się męczyłem tyle miesięcy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

no no bejca niczego sobie :)

Ps. skoro primy się nie pozbywasz to może wpadniesz do wawy - żeby ją nieco podstroić: wałki/SMT6... :D ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widze, ze jest naklejka Mpower ;)

pewnie 1.6 90 KM :D

...Nie no żartowałem mam nadzieje, że "chociaż" 2.7 ETA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...