Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

felgi


Szalony
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

pięknie --też sobie takie kupię (17"),tylko muszę poczekać aż kupka szmalu urośnie :twisted: a podlewam codziennie :D

 

Ja w takim razie tez zaczne podlewac, bo ostatnio z kupiki wszystko wybralem :D , a coraz wiecej chodzi mi po glowie przerobienie z tylu wydechu ......tzn chce rozgalezic i wrzucic rury po obu stronach :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pierwsze ktore zalozylem byly pireli6000 albo7000( juz nie pamietam)225/45. Po zalozeniu ich i przejechaniu kilku metrow ...polecialy K...y i ch..e, a jak juz wyjechalem na trase w koleiny to sobie pomyslalem ze zachcialo mi sie 17 to mam.

 

ja od soboty wrocilem do letnich p6000 i az mnie kurwica strzela jaka ta guma jest twarda. po ulicach wawy nie da sie bujac prima nawet na 15". tez chyba wymienie te kapcie na cos nowego.

twoje nowe fele wygladaja zawodowo i mam nadzieje ze faktycznie uda ci sie latac slalomem miedzy dziurami. :)

 

tak przy okazji szukania dla siebie wiekszych znalazlem takie

http://moto.allegro.pl/show_item.php?item=95110306

moze ktoregos z maximaniakow zaintresuje :roll: cena niezla....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość WOJTUSMAXIMUS02
A propos 17" przedstawiam wlasna konfiguracje :

 

 

 

Jest troche sztywno ale idzie sie do tego przyzwyczaic :)

 

 

Pozdrawiam.

pieknie 17mnastki :wink: ,,,,,,a ma ktos jeszcze siedemnastki. :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Psuja, tylko jak bedziesz kupowal kola na 17tkach to zaopatrz sie odrazu w tasme do sklejania elementow tapicery :P troche moze Cie na poczatku wytluc, ale pozniej jak juz sie nauczysz jezdzic po kraweznikach, dziurach i studzienkach to bedziesz zadowolony :D

 

Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czemu tylko 17? Ja mam w maximie 18 225/40 i jakos nie narzekam na razie

 

Szczerze mowiac ja mam tez 17; od miesiaca :) i tez nie narzekam. Ale na 18 to bym sie nie zdecydowal :mrgreen:

Ale tak jak pisal WielkiWac, daj jakies fotki to chociaz popatrze :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm fotki to dopiero musze zrobic bo chyba zadnych nie mam, ale jak zrobie to wrzuce. Zreszta na razie to jeszcze na zimowkach jezdze, a tam mam seryjne 15. Ale za kilka dni zakladam 18 z Dunlop SP 9000 225/40. Moze mial ktos takie oponki? Jak sie na nich jezdzi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm fotki to dopiero musze zrobic bo chyba zadnych nie mam, ale jak zrobie to wrzuce. Zreszta na razie to jeszcze na zimowkach jezdze, a tam mam seryjne 15. Ale za kilka dni zakladam 18 z Dunlop SP 9000 225/40. Moze mial ktos takie oponki? Jak sie na nich jezdzi?

 

Jeszcze na zimowkach :shock:

Zmieniaj chlopie szybko bo niedlugo juz nie bedziesz mial bieznika :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie też już po zmianie. I tutaj zaskoczenie wielkie poszedłem na całość i kupiłem 17" kapeć 225/50, opnki Michelin. Nie jest wcale tak strasznie. Przesiadłem sie z borbeta 8.5x16 opona 205/55 R16 Pirelli P6000, i nie ma prawie różnicy w twardości bardzo fajnie sie buja jaqk sa dziury to tzreba troszkę zwolnić :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...