Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Części z USA


Gość maciejwra
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość maciejwra

Wiatm

 

Mam do sprowadzenia części z USA praktycznie wszystko co jest na ebayu!! Obecnie będę miał do sprzedania takie coś http://cgi.ebay.com/ebaymotors/NISSAN-SENT...043218900QQrdZ1 :) Cena 900 zł do uzgodnienia jesli będą chętni na jakies rzeczy proszę pisać wszystko wyjaśnie co do płatności co jak dlaczego

 

aha przedmioty typu maska zderzak itp. nie wchodzą w grę towar taki jest za duży i za duże opłaty transportowe będą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wysyłka tego Polemrem do PL to wydatek rzędu ok 50$ i po 10dniach u nas - robilem tak wielokrotnie :D

Jeszcze wysylka z EBAY do odbiorcy w stanach - 35$, suma sumarum robi się nam ok 180$ do tego koszt przelewu...

 

Więc przebitke mamy już mniejszą jak 3 razy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość maciejwra

Właśnie telefonowałem do gościa który może to sprowadzić. Powiedział: szykasz na ebayu, pzresyłasz linka, liczysz np. 100$ + 35$ transport + 12$ ubezpieczenie + 30% zarobek jego = circa 200$ czyli 600 zł faktycznie + ew. zależność między wagą zamówionego towaru - ok 1$ /kg Soryy za pomyłkę ale tak mi powiedział

 

ok 600 zł to chyba już ok nieprawdaż? tylko ile to może ważyć 5 - 7 kg?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

600zł to cena Super by była za ten kolektorek - myślę że za taką cena miałbyś już klienta :)

Waga taiego kolektora to ok 20 pund

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość maciejwra

Heh powiedziałże przesyłka gratis i jescze jakies ciuchy wrzuci 8) alie i tak 200$ Czy będzie pasował ten kolektorek do GA16DE? jak tak to możemy więcej wziąć 20 funtów=9kg hmmm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kuba, czy ten kolektor napewno jest z dwururka, a jesli tak to czy nie ma na koncu za maloego przelotu? jesli z dwururka i przelot odpowiedni to cena zaczyna byc atrakcyjna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jasne, bo jak to mozna sprzedawać bez dwórurki ktora do niczego by nie podeszła...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość maciejwra

Dobrze by było jakbyście znali wage przedmiotów! Przed zamówieniem gość który zmaawia bierze 75% zaliczki, jako zabezpieczenie - koleś uczciwy bo już z nim sprawy załatwiałem, najlepsze jest to że chciał mi samochód sprowadzić , powiedział że bardziej się opłaca bo sprowadzenie samochodu to ok 1000$

 

 

Moze da rade sprowadzic to http://cgi.ebay.com/ebaymotors/NISMO-RACIN...bayphotohosting

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no za***iste te fotele :)

jakbys takie miał to pięknie by to wyglądało :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak z cłem za to wszystko. Ktoś zna konkrety??? Czy jest to na zasadzie uda sie czy sie nie uda :)

tak na marginesie czy do p11 to wszystko to co do infiniti g20??? Tylko że jak w moim przypadku inna pojemnośc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze by było jakbyście znali wage przedmiotów! Przed zamówieniem gość który zmaawia bierze 75% zaliczki, jako zabezpieczenie - koleś uczciwy bo już z nim sprawy załatwiałem, najlepsze jest to że chciał mi samochód sprowadzić , powiedział że bardziej się opłaca bo sprowadzenie samochodu to ok 1000$

 

 

Moze da rade sprowadzic to http://cgi.ebay.com/ebaymotors/NISMO-RACIN...bayphotohosting

a za ile kasy te 2 fotele byłyby w polsce?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fotele 100$ sztuka a wysylka jednego ze 200$ hehe nie oplaca się... chyba żeby kontener wynająć i zabrać troche gruzu ze stanów:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

EXPERT... nie dośćże lżejsze dwa rozy to i trzymanie boczte o neibo lepsze no tylko ze problem z wsiadaniem :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fotele 100$ sztuka a wysylka jednego ze 200$ hehe nie oplaca się... chyba żeby kontener wynająć i zabrać troche gruzu ze stanów:D

 

kontenerek teraz z US kosztuje $4,000 po wszystkich oplatach takze nici z tego ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Gość maciejwra

Zamówiłem...w końcu kolektor jak przyjdzie dam zdjęcia real zobaczymy co będzie

... a właśnie Kuba rozmawiałem ostatnio z kumplem znasz go - Dudzin z 36 z Raszyna, teraz przenieśli zakład koło Auchan hehehe mówił o twojej maszynie chwalił chwalił....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
Zamówiłem...w końcu kolektor jak przyjdzie dam zdjęcia real zobaczymy co będzie

... a właśnie Kuba rozmawiałem ostatnio z kumplem znasz go - Dudzin z 36 z Raszyna, teraz przenieśli zakład koło Auchan hehehe mówił o twojej maszynie chwalił chwalił....

 

To był prima-aprilis? czy jeszcze nie dopłyną?

Bo jestem ciekaw tego kolektora :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...