Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Części z USA


Gość maciejwra
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

śmiało możesz zakladać, on jest tak skonstrułowany że pasuje pod seryjny wydech.

Jak morzna to fotki proszę, w miarę starannie jest to wykonane ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czemu musiałeś brać droższy? i koniecznie fotki :!:

Jestem bardzo ciekaw co on pokarze na hamowni

Bo za dwa miechy miałbym okazje ściągnąć sobie taki :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zakladaj smiało, nic nie bedizesz musiał ponownie ściągać, ogarnij się chłopaku.

Ps. fotki mile widziane bo na tych z EBAYa to jakoś tak przeładnie wygląda :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coobcio co po takim kolektorze można się spodziewać :?:

Wiadomo lepsze wypróżnianie i co dalej jaki możliwy przyrost mocy?

Poprawa dołu czy góry?

Może miałbym okazje ściągnąć sobie taki z gratisowym transportem do polski warto? :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolega co to planuje zmanotwać dobrze by było jakby teraz pojechał na hamowni i sprzedził przed montarze jamą ma a potem po montarzu.

Wydaje mi się że 5 do 7 koni przy mocy maksymalnej jest mozliwe do osiągnięcia.

 

Zobaczcie jak tutaj kolega poradził sobie ze zrobieniem podobnego kolektora:

http://www.nissanklub.pl/forum/viewtopic.php?t=16548

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie chce na razie zakladac bo potem znowu zdjemowac i zakladac a wzialem ten http://cgi.ebay.com/ebaymotors/95-96-97-98...059098737QQrdZ1 z tym ze teraz kurde jak zobaczylem to jest tańszy :shock: ja w sumie zaplacilem 700 zł zdjecia niebawem

 

Napisz pilnie ile warzył ten kolektor bo może uda mi się sprowadzić taki sam :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość maciejwra

W końcu jestem przez chwile dostepny 8) Niestety nie ma mnie u siebie w domu wiec fotek nie zrobie- teraz nie bede tego montował bo mam inny plan :smile: kolektor był w kartonie razem z ciuchami więc waga się zwiększyła - biorąc go w łape owinietego ważył jakieś 9-10 KG Jego wygląd może nie jest taki jak na zdjęciach - mniej się świeci:) A i trzeba uważać - jedyna wada ceramicznego - jak stukniesz to pęka kurde, dlatego taka cena i droższa pzresyłka jako Fragile Przyjadę do domu to zrobie fotki Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze ciekawsza będize fotka zamontowanego na samochodzie i jakiś wykres z hamowni :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość maciejwra

mam taki plan żeby trochę wiecej rzeczy porobić isprawdzi ć na hamowni dopiero po skonczeniu wszytkich przeróbek wtedy bedzie mozna porównac do serii i na pewno odczucie mozy bedzie przyjemniejsze niz po zminiae tylko kolektora, a poza tym ..kasa...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Są jakieś postępy z montażem :)

Bo jestem ciekaw efektów

Mnie się jeszcze nieudało ściągnońć bo są po 155$ + 45$ do adresata + transport do polski statkiem byłby już tańszy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

znalazłem całą mase tych kolektorów ale rzaden nie jest tańśzy jak 155$ do nie dawna były i za 99$... Tak czy siak warto zmienić seryjny na coś takiego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem tylko dwie oferty sprzedarzy

 

http://cgi.ebay.com/ebaymotors/OBX-EXHAUST...bayphotohosting

 

http://cgi.ebay.com/ebaymotors/OBX-EXHAUST...1QQcmdZViewItem

 

Na obu jest chyba ten sam kolektor :?

 

OBX raczej nie polecam.

gratki tej firmy maja klopoty z dopasowanie, cos za dlugie tu za krotkie, tam odstaje. tak jest w przypadku wydechu dla maximy, nie wiem jak jest z sentrami i reszte 4-ro cylindrowek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzis ci nie dam odpowiedzi, chociaz moglbym wam wszystkim polecic firme hotshot. wojtek ma kolektory wydechowe tej firmy. jednakze na pierwszym lepszym spocie nissanow w chicago popytam kolesi co maja sentry co, gdzie i za ile

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok

dokonalem wmiare szybkiego rozpoznania. pytalem ok 5 kolesi.

kazdy z nich mi polecal HOT SHOT-a (pewnie sie umowili :wink: )

 

OBX-a nie polecaja, pasuje nie ma problemow z instalacja ale!!!!! po roku trzeba kupic nowy kolektor bo ten sie zamieni w ladna kupke rdzy. to samo sie tyczy z firma STONE RACING.

 

Co mogli jeszcze polecic to DC Sport.

 

Reszta rurek z "STYLE" w tutule to kupa gowna i szkoda sobie tym zawracac glowe.

 

To takie szybkie rozeznanie jakie przeprowadzilem wsrod posiadaczy G20 (silnik 2.0) i sentr (silniki 1.6 oraz 2.0)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość maciejwra

ja swój sprowadzony ze stanow ceramiczny sprzedalem koledze do Almery 1.4, poprzedni mu pękł na spawie więc ode mnie po kosztach kupił, nic mu nie rdzewieje, na mocy troche zyskał nie wiem czemu nie wywalił kata - dziwny człowiek troche, ale pozbyłem się na korzyść czegoś w przyszłości innego :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do rdzy to wlasnie pomyslalem o tym rozwiazaniu

http://www.cardomain.com/ride/400223/4

czyli okreceniu przed montazem dokladnie tasma termoizolacyjna. zawsze to troche pomoze :roll: moze pod spod jakas folie aluminiowa. troche zalatuje żeźbą ale moze byc skutecza ochrona przed ruda.

 

cos takiego

 

http://cgi.ebay.com/ebaymotors/91-99-NISSA...bayphotohosting

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...