Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Jakie opony wybrać ... ??


Gość symek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja poprzednio jak napisalem mialem Energy i tez bylem na mokrym z nich zadowolony - choleria, szkoda ze nie ma mozliwosci przetestowania kilku opon osobiscie - wiecie cos na zasadzie jazdy probnej :) to byloby dopiero czaderskie.

Choc moze na spocie bedzie lalo to przetestuje na Twojej furce ;) i pokazesz mi ten gadzet ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja poprzednio jak napisalem mialem Energy i tez bylem na mokrym z nich zadowolony - choleria, szkoda ze nie ma mozliwosci przetestowania kilku opon osobiscie - wiecie cos na zasadzie jazdy probnej :) to byloby dopiero czaderskie.

Choc moze na spocie bedzie lalo to przetestuje na Twojej furce ;) i pokazesz mi ten gadzet ;)

Ja mam jeszcze zimówki :) i to się nie zmieni do spotu.

 

Sławek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja właśnie tez kupiłem 195 / 50 / R15 H 82 AC01 - YOKOHAMA 206,97 zł

 

w www.baloon.pl dodatkowo dostałem rabat 5% na wejściu:) w sumie wyszło 393,24 za dwie sztuki z dostawa do domu :razz: rocznik produkcji 2005 dwa lata gwarancji jak dla mnie mistrz

Baloon chyba nie jest najtanszy, ja ostrze sobie zęby na Klebery Dynaxer HP2 i w netcar'ze jest najtaniej ale oni chyba nie mają Yokohamy.

dodam że kleber daje gwarancje do końca bieznika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość maciejwra

Ja w baloon.pl kupiłem Yokohama AC01 195/50/15 Jednym słowem: MALINA!! Przesyłka szybko doszła po dwóch dniach od zamówienia, opony z 48 tygodnia 2005, gwarancja 2 lata po założeniu super się śmiga w porównianiu z jaką tam Fuldą zobacze po dystansie 1000 km jak się trochę ułożąa, napisze więcej Za 190 zł polecam !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość dominik86st

To ja też dorzucę swoje pytanko.

Pierwsze kryterium: nie za drogie opony, ale nie najtańsze barumy czy inny polskie "cuda"; jestem tylko biednym studentem :D

Drugie kryterium: nie za głośne, raz się przejechałem Octavią z cholera wie jakimi oponami na trasie Łódź - Katowice, i tak gwizdały że mała bania, nie chcę czegoś takiego u siebie

Trzecie kryterium: Fajnie jakby były kierunkowe, bo to jednak jest raczej pozytywne zjawisko czyż nie?

 

Wobec tego szukając po interneci itd. uznałem, że Uniroyale są całkiem "w cipkę" :D, jednak nie znam za bardzo tej firmy oprócz tego że jest z grupy Conti. ale nic pozatym. Na tej stronie (opony.com) mają bardzo dobre opinie użytkowników, wygląda więc że są całkiem całkiem...

Ale trzeba też zapytać klubowiczów...

 

EDIT: aha, dodam jeszcze (w razie lepszych propozycji) że cena tych gum jest raczej górną granicą, nie sensus stricte ale tak mniej więcej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... ja ostrze sobie zęby na Klebery Dynaxer HP2 i w netcar'ze jest najtaniej ...

he, he a zamówiłem w opony24h bo w netcar'ze niewiedzieli czy maja je na stanie bo system elektroniczny nie zawsze nadąża za stanem faktycznym :shock:.

Tak na marginesie to za najniższą cenę sprzedadzą chyba w każdym sklepie - ja wynegocjowałem w trzech (bo jeszcze w opony.com) taka samą cenę ale wybrałem opony24h bo współpracują z Masterlinkiem, który do osób prywatnych wozi do godzin wieczornych za standardową cenę, którą pokrywa sklep i gość od razu sprawdził stan magazynowy i wiem, że oponki jutro mają byc u mnie. Jesienią brałem w opony.com ale teraz dranie swojemu klientowi nie chcieli zaoferowac ceny niższej od innych i na dodatek współpracują z DHL, który wozi chyba do godz 16.00 czy 17.00 więc pewnie musiałbym do nich jechać aby odebrać.

Sory, że trochę zjechałem z tematu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie opony najlepiej kupic i czy roznica w ich cenie bedzie miala odzwierciedlenie w jakosci.

Continental premiumcontact 2 260zł

Dębica Furio 180zł

Bridgestony (nie pamietam modelu alke cena okolo 300zł)

Czy jakies micheliny?

 

Obecnie jezdze na bridgestonach i są świetne, ale przod juz robi sie lysy i trza wymieniać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3. Nokian NRHi

Kupiłem je w zeszłym roku przez opony.com.pl (polecam, zero problemów, juz 4 razy tam kupowałem) w rozmiarze 195/55 R15 H. Jak dla mnie super, pewność prowadzenia jest doskonała, tak jak wspomniał któryś z klubowiczów, jest doskonałe odprowadzenie wody. Już kiedyś o tym pisałem, że po wjechaniu w głęboką kałużę delikatnie znosi z prawo (bieżnik kierunkowy), ale cały czas czuje się że samochód jest pod kontrolą. Jak dla mnie opony są ciche, a już na pewno cichsze od Dunlopów SP Sport 3000, które ma ojciec na Almerze.

A na zimę kupiłem Nokiany W, tyle że 185/65 R14 i też jestem zadowolony :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema, zna kos takie opony jak MARSHAL POWER RACER II ? mam okazje kupic ladne uzywki niedrogo, ale ze to firma malo popularna nie moge znalezc nic na ich temat w necie (tylko niemieckie stronki a slabym w niemieckim;) ). Jak ktos z Was mial z nimi stycznosc to prosze o info co i jak. Dzieki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...