Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Jakie amortyzatory - porady


Gość anty3
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

 

Mam pytanie odnośnie amortyzatorów do mojej almerki 2.0 D 96 rok sedan.

Znalazłem amorki bardzo atrakcyjnej cenie czy ktoś może mi poradzić czy takie mogę zakupić.

Może ktoś ich używa??

http://moto.allegro....1361677294.html

Z góry dzięki

 

PS Sory za pomyłkę działu

Edytowane przez malyzck
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...
  • 11 miesięcy temu...

A macie sposób żęby troszke usztywnic tył lu go podnieść nie wymieniając amortyzatorów i sprężyn a mam P11 2.0/16 hetchbacka

Dzięki za radę..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam!

Dopnę się tutaj z moim pytaniem.

Czy amortyzatory przednie oryginalne z P10 będą pasować do P11?

Mam sprzeczne opinie - wg numerów Nissana - nie a jeżeli popatrzymy na KYB do P11 to w liście zamienników jest zarówno P10 jak i P11 do jednego typu amortyzatora.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Prawdopodobnie jest tak jak z wieloma częsciami do Mercedeów. Częsci do W124 kosztują złotówki ale już do okulara dokładnie taka sama tylko inne numery fabryczne kilkaset złotych.

Wiedzą to tylko mechanicy serwisujący. końcówki drazków do p12 pasuja z sunnego.

mnie też zdziwiło

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 miesięcy temu...

Mam pytanie.

Czy amortyzatory przednie KYB Ultra-sr dedykowane do p10 (nr katalogowy KYB 351013) pasują też do p11 ?

Bo z katalogu KYB wychodzi, że seria exel-G (KYB 341120) ma ten sam numer zarówno przy p10 jak i p11. Natomiast w rubryce p11 przy Ultra-sr nie ma już zdublowanego wpisu. Stąd moje wątpliwości.

Bo rozumiem, że one do standardowych sprężyn podchodzą, w sensie długości i skoku ?

Edytowane przez voyo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Koledzy mam dylemat bo chce wsadzić sprężyny na tył do swojego heczbeka od kąbiaka tylko nie wiem czy będą pasowały.Chce podnieść troszkę i utwardzić za razem auto..Może ktoś podpowie czy wogóle pchać się w taką kombinacje czy kupić coś??????

 

 

 

P11 96r 2.0

Edytowane przez arturro7726
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...

hey.

 

w styczniu planuje wymienic amory + sprezyny z przodu i czujnik abs'u

 

możecie polecić coś normalnego w miare rozsadnej cenie jeśli chodzi o amory + sprezyny?

 

co do czujnika to kupował ktoś gdzieś taki czujnik do p11tki i działa bez problemów ?

[mechanik nastraszył mnie że niektóre czujniki nie są w ogóle widoczne przez komputer ,nie wiem ile w tym prawdy bo sie nie znam.

ale przed zakupem wole się upewnić]

 

dzieki

p11 97r 2.0 pb + lpg,sedan

pozdrawiam 

Edytowane przez Dck
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Ja kupiłem amory do n15 na tył gazowe ,bo tylko takie dostępne Kyb. I są made in czech.Dam znać jakie wrażenia z jazdy po założeniu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...