Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

palenie gumy


Gość Bodzio
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość johny_fellow

Nie dawaj tyle gazu to nie będzie się trząść. Ruszaj łagodnie.

 

Oczywiście zakładam, że chodzi Ci o buksowanie kół czyli naprzemienne łapanie i zrywanie przyczepności.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi o to że jak chce sie dynamicznie ruszyc to w normalnym samochodzie jak kola zrywaja przyczepność to piszcza... a tu wali cos w podloge jakby mial sie rozpasc samochod... Teraz gdy jest slisko i sie rusza na skrzyzowaniu i gdy glapie kolo asfaltu to wali masakrycznie....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w autkach o małej masie własnej jest to normom że podczas dynamicznego ruszania koła podskakują :) może to być też spowodowane złym stanem amortyzatorów ale w to raczej wątpie :)

mój wuja jeździe mitsubihi colt 1,6 12v 114 km :) autko niesamowicie zrywne :) ale też i bardzo lekkie przy ostrym ruszaniu koła podskakują dość znacznie dopiero przy sporym obciążeniu koła piszczą równomiernie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Palenie gumy k12?

 

bez problemu!

 

letnie 195 eagle f1 pięknie się ślizgaja i nia ma bólu

 

a to, ze skacze to wina opon. Cięzko powiedzieć czy to zaletaczy wada. Mi nie skacze ani na zimówkach, ani na letnich. poslizg jest równiez, przy zmianie z 1 na 2 przy max przyspieszeniach.

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a to, ze skacze to wina opon
Ma racje bo mój kumpel w unie robie piski i też auto lekkie a nie podskakuje, wiec nie zawsze w malych autach podstakuje :) Moja micra też nie podskakuje
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Nocturne

Moja Micra K12 80KM 2005r mieli bez problemu, a nawet na dwójce się czasem uda. Minimalnie podskakuje ale tylko czasami i tylko na mokrym. Może po prostu po modernizacji w 2005 coś zmienili i tylko w rocznikach 03 i 04 ten problem występuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...
  • 16 lat później...

Witam, mam mikre k12. Normalnie da się latać bokiem i startować z piskiem opon nawet na 2 biegu. Po prostu trzeba zapiedlic do 7 tys obrotów i gwałtownie puścić sprzęgło. Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...