Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Leje zimering półosi :(


Szalony
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

No Grzechu, dzisiaj piatek ;) Daj znac jak odbierzesz fure, bo bede w Twoim rejonie wieczorem to moze podjade zobaczyc.

 

Troche sie opoznilo z odbiorem ale juz autko smiga. Roznica niesamowita! Teraz mam niesamowicie cicho w aucie az nie wiem czy silnik na wolnych pracuje czy nie! No i przy przyspieszaniu nie slychac nic oprocz silnika - wczesniej slychac bylo dzwiek podobny do reduktora z auta terenowego tylko taki duzo glosniejszy.

 

Okazalo sie ze ktos grzebal w skrzyni kto za duzo o nich nie wie. Lozyska byly do tego stopnia wytarte ze widac bylo duze ubytki na tych malych roleczkach. No i oleju bylo 2,5 litra tylko! powinni byc cos kolo 5L. Polos wkladana byla na hama chyba mlotkiem jakims bo slady miala "bicia" czyms ciezkim. Teraz sprzegielko mi lapie ladnie tak jak powinno a nie w samej podlodze :)

 

Ciesze sie ze zdecydowalem sie to zrobic mimo duzego kosztu! Powiedzieli, ze teraz mam spokoj na kolejne 10 lat :) bo w srodku wszystko jest w idealnym stanie - sprzeglo docisk i lozysko oporowe wymienil niedawno poprzedni wlasciciel :) uff!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Dzisiaj bylem z maximka na podnosniku poniewaz leje mi sie olej ze skrzyni i okazalo sie ze mam wysunieta polos. Mam juz zaklepany termin na naprawe ale zastanawiam sie dlaczego sie wysunela? I moze warto przy okazji wymienic uszczelniacz na poloscie bo i tak bedzie wyciagana. I tu mam pytanie do osob ktore juz wymienialy ten uszczelniacz. Czy jest on dostepny w sklepie czy trzeb asie za nim troche nachodzic?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...