Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Sportowy wydech


Szalony
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jak juz pisalem w temacie o katalizatorze , chcialem rozgalezic wylot i zamontowc podwojne koncowki po obu stronach.

Jednak przemyslalem sobie i doszedlem do wniosku ze przydaloby sie jeszcze troszke basowego dzwieku. TROSZKE :grin:

I teraz pytanie czy ma ktos z Was zalozony jakis sportowy wydech ?......jesli tak to jak slychac nasze V6 z takim wydechem i oczywiscie czy w srodku nie jest glosno ....zalezy mi wylacznie aby on leciutko mrucza, a nie... RYCZAL. Nie mam wycietych katalizatorow i nie planuje nic z nimi robic wiec jedyny dzwiek jaki slychac to tylko silnika( jest piekny).

Czekam na Wasze opinie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam sportowy wydech!!

jesli chcesz trochu basu to podobno musisz zrobic troche dluzszy srodkowy tlumik

mojego w srodku praktycznie nie slychac (pod warunkiem ze nie dajesz po pizdzie). przy predkosci 60-70mph praktycznie jest cichy jak stock

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja chce kupic Ultera .....tylko jest taka sprawa ...ze te orginalne sportowe Ultera maja bardzo mala puche ....dlatego dogadalem sie z gosciem z Ultera i moga mi zrobic takich gabarytow jak w Maximce......

Koles zalozyl sobie ta mala puche do focusa 1.8 i troche mu buczy ......to boje sie ze przy 3.0 bedzie ryczal.

" Życie jest pełne dylematów " :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam montażówke Ultera tzn uniweralny i tak buczy jak stoje a jak jade to go nie słychac, wywaliłem środkowy jest troskę lepiej ale też nie słychac :( Tej V6 chyba tez bez wydechu słychac nie bedzie. Tak serio to bym coś zmienił może jakieś propozycje fajnego sportowego tłumika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam montażówke Ultera tzn uniweralny i tak buczy jak stoje a jak jade to go nie słychac, wywaliłem środkowy jest troskę lepiej ale też nie słychac :( Tej V6 chyba tez bez wydechu słychac nie bedzie. Tak serio to bym coś zmienił może jakieś propozycje fajnego sportowego tłumika.

 

jest chcesz tylko tlumik to goraco polecam apexi ws2. bardzo cihcy przy spokojnej jezdzie i pieknie brzmiacy przy malych i mocniejszych szalenstwach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość WOJTUSMAXIMUS02

http://www.gripmotorsports.com/bi~pn~image...ust+System.html

 

moze cos takiego

http://www.gripmotorsports.com/bi~pn~image...ust+System.html

albo takii... :wink:

 

[ Dodano: Wto 02 Maj, 2006 ]

albo takie cacko :wink:

 

http://www.yugobernie.com/images/Misc/Exhaust_ApexI_N1_1.jpg

 

[ Dodano: Wto 02 Maj, 2006 ]

http://cgi.ebay.com/ebaymotors/APEXI-BLACK...sspagenameZWDVW

 

a moze sama koncowa rura :wink: hyba se taka kupie ,,,,,,,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maximus, moze i buczy ale jak to wyglada? jakbys blaszany smietnik pod zderzak przykrecil. Jak na moj gust to lipa. Widzialem ostatnio pare Nysek ze zmienionymi wydechami. Pozal sie Boze.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maximus, moze i buczy ale jak to wyglada? jakbys blaszany smietnik pod zderzak przykrecil. Jak na moj gust to lipa. Widzialem ostatnio pare Nysek ze zmienionymi wydechami. Pozal sie Boze.

 

Pozdrawiam.

 

nie no co ty.

wydechy pierwsza klasa. zwlaszcza te wykonane przez greddy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie no co ty.

wydechy pierwsza klasa. zwlaszcza te wykonane przez greddy

 

Wacu ! ...ile u Was taki wydech by kosztowal ? Oczywiscie mowie o takim co bedzie delikatnie mruczal :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość WOJTUSMAXIMUS02

hmm zeby mruczal ,,,,,...to wywal katalizator i srodkowe tlumniki a zostaw koncowy ,,,,to wtedy bedzie mruczal ,,,,,,,......a jak chcesz jakikolwiek koncowy tlumnik to o mruczeniu zapomnii ,,,,,,bedzie sie wydzieral.......a wiem ze tego nielubisz...... :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm zeby mruczal ,,,,,...to wywal katalizator i srodkowe tlumniki a zostaw koncowy ,,,,to wtedy bedzie mruczal ,,,,,,,......a jak chcesz jakikolwiek koncowy tlumnik to o mruczeniu zapomnii ,,,,,,bedzie sie wydzieral.......a wiem ze tego nielubisz...... :wink:

:lol::lol:

Lubic to lubie, nawet bardzo .... ale sila wyzsza ....zonka i corka czasami jezdza ze mna ...:)

Tak wiec o ryczeniu musze zapomniec...a o mruczeniu mysle :)

Dzieki za porady ...jak cos zrobie to sie pochwale :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 6 miesięcy temu...

Odgrzebie nieco temat tłumików

Szukam lużnego i cichego tłumika do mojej primy 1.6

Nie interesóją mnie wyjce piełdo sportowe (lubie cisze)

Myśle zapodać z maxi ostatni i mam pytanie do was

Jakiej sirednicy jest wlot i wylot w orginale do 3.0

Jaki duży jest a może zdjęcie ktoś może wkleić orginału pliss

I jaka może być jego cena

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe dobrze kąbinujesz :D

 

Ps. stosunkowo cicho i luźniej niż w przypadku seryjnego tłumika z Maximy wyjdzie ci jak zapodasz tuningowany egzepmplar, sprawdzone są woroby firmy REMUS i SEBRING... Pogadaj z Lukasem od projektu No2 on ma takowy na sprzedarz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak chcesz cicho to wstaw orginalny taki jak fabryka wstawiła :)

 

Orginał odpada fi 42 po zewnątrz to za mało a ja spawam z rurek 2 cale i takowy tłumik szukam :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z 2.0 ma 46mm - też bida odpana i za bardzo zapycha.

Ps. napisz do ASMETa podadzą Ci średnicę zewnętrznątłumików od Maximy 3.0 bo widzę że nikt nie raczy nachylić się z sówmiarką w ręku i zmierzyć jeo średnicę... :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...