Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Misrusia na gaz


Gość Pablo_Snk
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jakie było zdziwienie kiedy podjechałem na stacje (wcześniej byłem zatankowany do pełna) okazało się że auto spaliło nieco ponad 15 litrów!

no cóż spalanie jakby nie było gigantyczne...ale przeważnie przy pierwszym tankowaniu spalanie jest o wiele wyższe niż przy następnych ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no cóż spalanie jakby nie było gigantyczne...ale przeważnie przy pierwszym tankowaniu spalanie jest o wiele wyższe niż przy następnych ;)

 

Dzisiaj jadąc na regulacje zauważyłem, że auto pracuje nierówno na gazie i na benzynie. Po regulacji przeszło auto idzie o wiele lepiej na gazie niż przedtem, a zaryzykuje nawet stwierdzenie, że nie odczuwam żadnej różnicy. Zobaczymy jak to jest jeszcze dzisiaj wymienię świece (zalecenie gazownika), może i ma racje bo kupiłem auto i nie zaglądałem do świec a sam zrobiłem już ponad 25 tyś km. Jutro wybieram się w trasę (łącznie około 230 km) po powrocie opiszę spalanie. Sam jestem ciekaw jakie będzie :)

 

[ Dodano: Czw 09 Paź, 2008 20:42 ]

Okazuje się, że po przejechaniu około 50 km objawy dławienie się wróciły po tej niby regulacji o ile ma gazie dało się ruszyć po wciśnięciu pedału w podłogę na benzynie zajmowało to około 30 sekund. Od razu pojechałem do warsztatu wyregulował tak że da się jechać ale ma być wymieniony mikser bo jest za duża dawka mieszanki. Zobaczymy. Rzecz jasna spalanie na poziomie 15 litrów zobaczymy jak będzie po zmianie miksera.

 

[ Dodano: Sob 11 Paź, 2008 17:14 ]

Nie nie pomogło nawet byłem na kolejnej "regulacji" i nic. Podirytowany pojechałem do konkurencji. Jeden stwierdził, że pierwszy raz widzi coś takiego, drugi powiedział, że takie coś to grozi wybuchem. Nie znam się w każdym razie jako konsument jadę wyjąć to cholerstwo niech oddają pieniądze i idę do innego zakładu. Nie polecam zakładu przy ulicy Jasińskiego w Częstochowie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
Gość marioxxx2

Moja Micra K11 (1.0 , 98r) spala mi ponad 12 l gazu zaczyna mnie to już martwić czy mógłby mi ktoś poradzić co zrobić , (instalacja Tomasetto) wiem że jest to nie specjalna instalacja no ale mimo wszystko nie powinien tyle palić, byłbym zadowolony jakbym zszedł chociaż do 10l

Edytowane przez marioxxx2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

moja micrusia 1250 2008 85km instalacja sekwencyjna brc założona przy 23000kilometrów

spalanie na trasie przy jeździe do 100 k/h okolo 6.5 litra na setke

przy predkościach 120 / 130 k/h okolo 8 litrów na 100km dodatkowo przy predkości obrotowej powyżej 4750 obrotów dodatkowo 20% wtrysk paliwa dla ochrony przed ewentualnym spalaniem na suchej mieszance + lubryfikator

na razie 27000 na gazie i jest super pozdrawiam kmiart

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...