Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

za ile sekwencja??


Gość gry76
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość markoma

17 maja założyłem instalacje gazową IV generacji TOMASOTTO do mojej Almery 1.8. Butla w miejsce kołaa zaposowego 42 litry (efektywne 32 litry). Koszt instalacji 3000 zł. Gwarancja 24 miesiące. Przy zabudowie gazownik wymienił mi świece (przebieg w moim autku już wymagał wymiany 62kkm) oraz filtr powietrza. Jak na razie autko śmiga bezproblemowo. Oby tak juz zawsze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój ojciec założył polską instalację w Maximie, jakieś 2 miesiące temu. Póki co bezproblemowo. Z tym że polski to chyba tylko komputer jest. Wtryski i reduktor bodajże włoski.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam w P11 GA16DE instalacje z polskim sterownikiem SEC (firmy LECHOLPG z Białegostoku). Do tego wtryski Valteki 1 Ohm oraz reduktor KME SILVER.

 

Jak dla mnie po przejechaniu 4000 po miesiacu jest git.

 

Koszt 2 400.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam panow i panie, ja natomiast mam Nissana Altime 3.5 SE wracam niebawem do polski i biore autko ze soba. Co byscie mi poradzili i w ktorej czesci Polski. Dziekuje z gory za rady

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KME Diego za 3000 PLN, zwróciła się po 23.000 km (niecały roczek) jedyny problem z eksploatacją to że załorzyłem u barana co nie umiał zgrać mapy wtrysków. Poprawki u fachury kosztowały 100 (olałem ignoranta i nie reklamowałem) i teraz hula aż miło.

 

Oczywiście zawsze będzie to słaby punkt autka i trzeba się liczyć z koniecznością częstrzych przeglądów, większej dbałości u układ zapłonowy itp.

 

Wg mnie warto! To najtańszy sposób na eksploatację.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...

Ja za staga 300 plus żółte Valteki, butla 48L w koło (wchodzi 40) dałem w marcu 1850zł, plus 100 za wymiane na czerwone wtryski, rozwiercanie dysz i zgranie map u znajomego gazownika więc całkowity koszt 1950zł i chodzi bardzo przyzwoicie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...