Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Układ dolotowy do Almery GTI z 1998 - na co zwrocic uwage?


Gość SarS87
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Czy w przypadku N/A nie lepiej jest zostawić seryiną puszke filtra, doprowadzić do niej zimne powietrze i założyć wkładke K&N naprzykład? U Mnie stożek w zależności od miejsca montazu ciągnie ciepłe powietrze albo syfy z nadkola ... czyli jest mega gorąco lub zasyfiony stożek i już nie ma ciągu....

 

tak wiec N/A wkładka pro i poprawa osiągów czy stożek i ryk z pod maski a auto zamulone :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dzieci.

 

Niech admin zrobi z tym porządek. Człowiek chce poczytać o ciekawostkach w NPT, a tu w co drugim wątku to samo.

 

 

Admin czyli kto? Coobcio? On laduje ostrzezenia zawsze kiedy tylko ma wlasne widzimisie. On sie nie zachowuje jak admin. Ja juz tez zygam tym forum bo ile mozna czytac w kazdym temacie o modach samochodu, aby wywalic dolot i kupic rure z castoramy oraz aby sobie przekrecic aparat zaplonowy o 1.5 mm w celu polepszenia osiagow ( o 2 pln w egr nie wspomne i innych za***istych pomyslach ) Generalnie to jest juz nudne i nie wiem jak cos takiego mozna nazwac tuningiem. Pozatym ciagle zagladanie do kieszeni, i to wlasnie robi wasz glowny guru moderator Dr Nismo :D lol

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

taa, tu kubcio jest bogiem, a na każdym powazniejszym forum jest wyśmiewany za druciarstwo i swoje pierdzielniete pomysły!

ludzie zejdzcie na ziemie, kubcio® nie jednemu zepsuł auto, a jak dalej tak pojdzie to nie jedenemu jeszcze cos spartaczy

ale tak, po taniosci= kubcio® :lol:

castorama, 2 złote i rura zamiast katalozatora

 

jedynie kicek sie opamietał i juz zrezygnował z usług pana dr nismo(kto go tak nazwał, przeciez to obraza dla kogoś kto ma dr przed nazwiskiem :? )

 

KUBA JEST WYśMIEWANY NA CIUTKE POWAZNIEJSZYM FORUM NIż TO CZYLI STREETRACING.PL I RIDAZ-UNIT.PL

ALE TU MA SWOJą OAZE DRUCIARSTWA I UFNYCH OWIEC :lol:

 

WIEC CO TAM, PO 2 ZłOTóWCE I ZA TUNING BRACIA :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dorośli ludzie a zachowują się gorzej niż moje dwie małoletnie córki.

Nie lepiej zachowac dystans do osiągięć swoich adwersarzy ?

Osobiście czuję szacunek do ludzi którzy mają swój cel i dążą wieloma drogami do jego osiągnięcia. Metody są różne, ktoś może poświęcić do realizacji tego celu pieniądze, ktoś czas.

Rozumiem również że możecie nawzajem uważać że metody osiągania celu przez innych są złe. Wymieniajcie na ten temat opinie, ale z zachowaniem minimum kultury.

Takie pyskówy szkodzą tylko Wam samym bo coraz więcej ludzi omija NPT szerokim łukiem mając dosyć niewiele wnoszących dyskusji. Trzeba poświęcić masę czasy aby odsiać produkowany przez was szum i dotrzeć do wartościowch informacji - ludzi to zniechęca.

Rozważcie to sobie.

 

Sławek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja juz tez zygam tym forum bo ile mozna czytac w kazdym temacie o modach samochodu, aby wywalic dolot i kupic rure z castoramy oraz aby sobie przekrecic aparat zaplonowy o 1.5 mm w celu polepszenia osiagow ( o 2 pln w egr nie wspomne i innych za***istych pomyslach ) Generalnie to jest juz nudne i nie wiem jak cos takiego mozna nazwac tuningiem

Żygasz to po kiego grzyba się tu zapisałeś - żeby wszystkich drażnić i prowokować, powiedz, jaki masz w tym interes :roll: - no w sumie raz ci się udało zedrzeć z Borta 100zł... ?

Masz Swoje forum to siedź tam i smaruj...

brt to, co wymieniłeś to są sprawdzone, najtańsze i najprostsze sposoby na podniesienie mocy - wiele razy to było sprawdzane na hamowni i za każdym razem z pozytywnym skutkiem, jak widać nie można tego nazwać tuningiem, bo prawie nic to nie kosztuje i każdy we własnym zakresie jest to w stanie wykonać (nie trzeba odstawiać wozu do firmy tjunigowej i przepłacać :lol: )

 

 

 

Jak dzieci.

 

Niech admin zrobi z tym porządek. Człowiek chce poczytać o ciekawostkach w NPT, a tu w co drugim wątku to samo

Za ten stan jesteśmy wszyscy wdzięczni naszym serdecznym przyjaciołom: brt i GRE(sr20de+t).

Niestety porządku nie da się zrobić bo za chwile będzie to samo za co znów będziemy wdzięczni naszym przyjaźnie nastawionym kolegą :wink:

 

 

 

 

taa, tu kubcio jest bogiem, a na każdym powazniejszym forum jest wyśmiewany za druciarstwo i swoje pierdzielniete pomysły!

Zachowaj to dla siebie bo prawdy w tym niewiele :lol:

 

ludzie zejdzcie na ziemie, kubcio® nie jednemu zepsuł auto, a jak dalej tak pojdzie to nie jedenemu jeszcze cos spartaczy

ale tak, po taniosci= kubcio®

Ciekawe skąd cie te słuchy doszły - jeszcze nikt mi się nie skarżył że cokolwiek mu zepsułem... także zachowaj to dla siebie :D

 

castorama, 2 złote i rura zamiast katalozatora

To i tak wykracza poza twoje zdolności manualne ale poco się trudzić, zastanawiać i kąbinować $$ - wszystko załatwi.

 

jedynie kicek sie opamietał i juz zrezygnował z usług pana dr nismo(kto go tak nazwał, przeciez to obraza dla kogoś kto ma dr przed nazwiskiem )

O jaka fajna i kolejna ciekawostka - "super farmazon" :mrgreen: , nie wiem czy zauważyłeś ale Kicek się ogarnął i przeskoczył twój piaskownicowy poziom

 

CZEKAMY na kolejne i niezwykle ciekawe bajki w twoim wydaniu przyjacielu GRE :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to moze zalozymy jakis temat specjalnie na snucie bajek. mysle ze lukasz bylby calkiem niezly w tym, a nie bedziemy tu nikomu robic offtopa i psuc tematu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

stozek w nadkolu troche ryzykowne w deszcz, no i sie brudzi szybko=rozwiazanie z d*py, trzeba go tam obudowac i doprowadzic rure ze zderzaka, tak chce zrobic u siebie ale nie mam czasu, moj samochod to dupowoz i ciezarowka :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiście czuję szacunek do ludzi którzy mają swój cel i dążą wieloma drogami do jego osiągnięcia. Metody są różne, ktoś może poświęcić do realizacji tego celu pieniądze, ktoś czas.

A ja tylko dodam, że dla "szarego użytkownika" to duża frajda samemu coś pogrzebać w aucie i czuć efekty swojej pracy. Nawet jeśli to są de facto drobnostki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żygasz to po kiego grzyba się tu zapisałeś - żeby wszystkich drażnić i prowokować, powiedz, jaki masz w tym interes :roll: - no w sumie raz ci się udało zedrzeć z Borta 100zł... ?

 

Jestes rownie precyzyjny w cytatach jak w robieniu swojej i nie tylko fury. Bo przeciez chodzi o 80 a nie 100 pln i w dodatku byl to uzasadniony wydatek.

A zygac mi sie chce tylko i wylacznie z powodu twojej osoby i farmazownow ktore tutaj wypisujesz popierajac sie na swoich doswiadczeiach i badaniach na hamowni inercyjnej (buehehehehe)

Masz Swoje forum to siedź tam i smaruj...
Nie mam swojego forum i wcale nie chce miec. Za to ty masz swoje forum i swoich wyznawcow ktorzy z powodzeniem poswieca kazde 2 PLN na tuning swojego wozu, a pozniej sie dziwia czemu skoro auto za***rdala to robi 16 na cwierc mili.
brt to, co wymieniłeś to są sprawdzone, najtańsze i najprostsze sposoby na podniesienie mocy - wiele razy to było sprawdzane na hamowni i za każdym razem z pozytywnym skutkiem, jak widać nie można tego nazwać tuningiem, bo prawie nic to nie kosztuje i każdy we własnym zakresie jest to w stanie wykonać (nie trzeba odstawiać wozu do firmy tjunigowej i przepłacać :lol: )

 

Nie widac roznicy to po co przeplacac? co tam 150 czy 350 czy 450 km :)

 

Kazdy moze sobie w domu sam zrobic :)

 

 

 

Kubciu czekamy na twoje 300km bo jak narazie najwiecej o tym gadasz a jestes od tego baardzo daleko. Wogole dziwie sie ze rozpowiadasz takie rzeczy ze niebawem bedziesz mial 300 km. W takim razie nie jestes swiadom co trzeba poczynic w takim silniku jak sr20de aby miec piekne, bezpiecznie i stabilne 300km. Zapewniam cie ze turbo + smt to za malo.

I wycieczka do castoramy niestety nie pomoze w uzyskaniu tych 300km jakze upragnionych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kubciu czekamy na twoje 300km bo jak narazie najwiecej o tym gadasz a jestes od tego baardzo daleko

Trzeba jeszcze poczekać... od blisko dwóch tygodni nie widziałem się z rodziną Grabowskich i primerka stoi i czeka - a to ja mam sporo roboty albo chłopaki.

Jutro miałem jechać, ale znowu wypadła mi z znienacka ciekawa robota w reanimowaniu S13...

Nie wiem czy nie szybciej by było jakbym przytargał Krowę swojego garażu i połapał elektrodówką wszystkie rurki w całość, następnie dał je Seniorowi czy też Juniorowi do artystycznego obspawania Tigiem.

No, ale już miejsce na robienie tu Off topa się wyczerpało - od tej pory wszystko, co nie na temat będzie kasowane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 lata później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...