Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[P10/W10] Czym grozi jazda z wyskakujacym 5 biegiem ?


Gość 28Darek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Która zębatka się wyciera?

 

Atakująca na wałku sprzęgłowym czy ta na wałku głównym?

Pilne;-)

Widzieliście czy robi przez dekielek czy rozbiera skrzynię bez wyciagania jej z auta?

 

P.S. Zaraz mnie ktoś zabije, za odkopanie wszystkich wątków o skrzynkach :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość szewczyk8

Witam . Skrzynię rozpoławia na samochodzie bez wyjmowania. Cała operacja ok 1,5 godz. i po krzyku i jeszcze daje gwarancję . Oczywiście odnoszę się do warsztatu w Siedlcach :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość grucha

Byłem w Siedlcach pod koniec sierpnia 2006, 450km w jedną stronę, ale było warto. 5-tka działa na razie bez zarzutów :) 1,5 godzinki wymiana, koszt 500zł. Jak dobrze pamiętam to części facio sprowadza z Holandii, oczywiście używane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

a ja jestem z Wrocławia. chciałem jechać do Siedlc ale sie wstrzymałem, chcieli tam 500 zeta, jednak znalazlem warsztat we wrocku na zielonogórskiej( gosc sie specjalizuje w skrzyniach autowatycznych) najtańsze automaty we wrocku :) na poczatku chciał 600 zeta. posciemnialem go ze to samochod matki ona wyjechala i mi sie to stalo i ze mam 435 zl na koncie . no i mi zrobil za te 435 zeta. akcja sie odbyla jakies 3 lata temu czyli kolo 50 tyś km i odpukac w niemalowane jeszcze nic sie nie stało .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witam

 

Koledzy, mam podobny problem z wyskakującym biegiem, ale u mnie na odmiane jest to III :( Mniemam, że problem jest bliźniaczy, prosze poprawcie mnie jak sie myle... Grzie w okolicach Zakopanego jest jakoś warsztat w którym bez wahania można zostawić ukochanego nissanka... Mam jeszcze w planie zmienić pasek rozrządu i pompy, napinacze, łyżwe, sprzęgło, docisk i łożysko na sprzęgle. Z uwagi na finanse wolał bym zrobić to u jednego mechanika z tąd moje pytanie, czy jest tu ktoś z małopolski i zna jakiegoś mechanika godnego polecenia ? Z góry dziękuje za odpowiedź :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...
Gość KevinTworog

Witam mi też zaczął wyskakiwać V bieg. Ale moja sytuacja wygląda podobni edo YOGIEGO. Czyli przy dodaniu gazu drążek mi się przesuwa do tyłu i właśnie wtedy bieg wysyakuje właśnie czy dodaniu gazu lub jeździe pod górę, jak auto poczuje opór na V biegu to wyskoczy. Może to być wina poduszek bo temat Yogiego szybko się skończył. Aha stało mi się to można powiedzieć że w momencie. Wyjechałem z domu przejechałem normalnie 50km i nagle sie zaczeło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie w sunnym na początku tez wyskakiwał tylko przy dodaniu gazu i wiekszym obciążeniu, a potem to juz i bez tego od razy wypadał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie też wyskakuje, no jazda na 4 biegu to żaden komfort, także musze to zrobić koszt naprawy to ok.500zł prędzej czy pózniej musisz to zrobić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

no to znalazłem temat,sorki BULI za tamten nowy temat.co do piatki dzieje mi sie to samo przy dodaniu gazu na piatce dzwignia lekko sie poruszy i wyskoczy ,ale niezawsze ,ale to oznacza poczatek tych problemów,hm wiec juz mniej wiecej wiem co jest,tylko teraz pytanie czy szukac przechodzonej skrzyni,czy naprawiac?zaraz furka na garaz i musze przejzec co mniej wiecej tam nawaliło.pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...