Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Nie będzie już PRIMERY


Gość XGrzesX
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Przy okazji wizyty w serwisie rozmawiałem ze sprzedawcą który powiedział........ że następnej Primerki już nie będzie. Wchodzi coś w stylu "MURANO" tyle że jak to stwierdził sprzedawca bardziej osobowy niż terenowy. Szkoda ale za to to coś nowego może być cool.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Według mnie Tiida to już nie NISSAN tylko szmelcowata renówka która się cały czas sypie... najgorsze jest to że nawet wyglądem .. przypomina Renaulta .. niestety ale NISSAN chyba umiera :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ta tiida nawet nie taka glupia ale zeczywiscie podobna do renowki :sad: niestety jesli mialbym wybierac miedzy accordem, avensisem i ta tiida to napewno nie wybral bym nissana

 

ale wydaje mi sie ze zmieniaja nazwe poniewaz P12 nie odniosla sukcesu na rynku i nowa nazwa chca zainteresowac klienta obawiam sie jednak ze tiida jesli wejdzie to tez zadnego wiekszego sukcesu nie odniesie bo w tej klasie trudno odniesc sukces szczegulnie z takim wygladem

 

japonczyki z nissana powinni to przemyslec i chyba lepiej jak by zostala nazwa primera, zaprojektowac cos pozadnym wygladem :!:

ale w tej kwesti chyba wiecej maja do powiedzenia francuzi :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

krótko mówiąc KICHA wracając jeszcze do P12 mi osobiście bardzo ten model się podoba szczególnie w odmianie 5-drzwiowej i chętnie za kilka lat nabyłbym taką primerkę nawet z silnikiem 1,8... no cóż mamy za***iste forum ale prawda jest taka że z tej marki powoli robi się... (niech każdy sobie dopowie) ahhhh tylko ta Z... właśnie wczoraj wpadłem do szkoły a tam na parkingu Z350 pytam czyje to... no i okazało się że jednej Pani z rektoratu... hmm może da się przejechać? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy niedlugo wszystkie samochody ze znakiem nissana beda roznily sie od nedznego renault... no wlasnie... tylko znakiem na masce? przykre... mam nadzieje, ze przynajmniej te z wyzszej polki m. in 350Z pozostana oryginalnym nissanem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość ziombalova

Wyglądem już raczej limuzyny nie przypomina- ale patrząc na sprzedaż ostatniego wcielenia Primery trochę się nie dziwię że próbują sił w innych kategoriach :? Tiida rzeczywiście bardziej pasowałaby na następce Almery ale tu chodzi raczej o warianty silników i standard wyposażenia. Tiidy mają mieć mocniejsze jednostki po prostu i więcej bajerów i tym chyba tylko będą do Primery nawiązywać :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...