Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Obnizenie zawieszenia


Gość MatMM
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

300zł za regulacie obu amorków (w tym czynnosci które wymieniłem na poprzedniej cenie)

Modyfikacje amorków przeprowadziłem we włąsnym zakresie, coby wkłady wchodzily w MC persona

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Ja obecnie mam bardzo porąbane zawieszenie, bo z przodu jest seria (wygląda jak terenówka), a z tyłu jakby -40, -45mm (albo sportowe, albo padnięte - jak coś jest w bagażniku, to koło wchodzi w błotnik).

Od forumowego kolegi, fenola, kupuję sprężyny H&R, które katalogowo obniżają zawieszenie o 35mm - seryjne amory powinny chyba wystarczyć?

Słyszałem takie przypuszczenia, że amortyzatory - zarówno przód (który się obniży), jak i tył (który się nieco podniesie) - zaczną pracować w innym, niezużytym zakresie, przez co będę mógł dłużej zwlekać z ewentualną wymianą. Co o tym sądzicie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słyszałem takie przypuszczenia, że amortyzatory - zarówno przód (który się obniży), jak i tył (który się nieco podniesie) - zaczną pracować w innym, niezużytym zakresie, przez co będę mógł dłużej zwlekać z ewentualną wymianą. Co o tym sądzicie?

teoretycznie ma to jakis sens - ale sprawdź tlumienie przed zmianą sprężyn i później po - wtedy będzie wiadomo na pewno ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moja gt po wyjechaniu z salonu odrazu wskoczyła w H&Ra ale amortyzatory zostały seryjne ja po 100tyś wymieniałem sprężyny po było citke za nisko i twardo i przy okazji kupiłem nowe amortyzatory-do GT Kayaby ExcelG przejechałem na nich 10tyś km i są jak nowe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...

Może tu się podłoczę...

 

Zakupiłem Y10 na sportowych sprężynach z tyłu i tu się zaczynają problemy... jedna pękła... teraz nie mam pojęcia na co je wymienić... amorki też są inne niż seria (krótsze). Jak można stwierdzić co to były za sprężyny tudzież jak dobrać inne?? Ma ktoś w tym jakieś doświadczenia??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety...jak ze wszystkim... do Saniacza, brak dedykowanych zestawów zawieszenia. Też mysle o wymianie ,ale trzeba kombinowac a jakos nie mam zamiaru byc królikiem doswiadczalnym

eeech te moje ukochane Gti. Drogies ty strasznie :(

Może ktos juz przerobil ten temat w SR20DE i cos poleci sprawdzonego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...