Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Odmrażacz do szyb


maniek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Co w tym smiesznego,jak mam wyjsc o 5:30 to wyjde o 5:10.Zadna duza roznica.Pozdrawiam

Śmiesznego, to w tym faktycznie nic nie ma.

Jak komuś nie przeszkadza spędzanie 20 min na mrozie, to OK. Mnie by krew zalała, jakbym miał codziennie o 6:00 stać 20 minut koło samochodu :) Jak kto woli :) Nie ma się z czego śmiać.

 

Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam. używałem Shell Window i było ok. tylko drogo wychodzi. teraz wlewam do butelki po odmrażaczu płyn do spryskiwacza -22 i też działa, może nie tak szybko, ale działa i na pewno nie odbarwia uszczelek. skrobaczki są skuteczne, ale niestety rysują szczególnie jak pod szronem jest brudna szyba. pozdrowienia ;)

aha, jak sie taki odmrażacz trzyma w domu, to potem dużo lepiej działa, niż taki lodowaty z bagażnika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niby nie śmieszne - ale jak zima przyjdzie ja w zeszłym roku to rano plecak ze stelażem i ekwipunek po to aby się dostać do samochodu :D - począwszy od rakiet śniegowych, linki i łopaty do odkopywania auta, miotła do zamiatania, odmrażacz do zamków, odmrażacz do szyb, samostart w spray'u, booster ew kable rozruchowe i ciepły koc na siedzenie -później antyfog na szybę i można jechać do pracy - myślę, że ok godziny wystaczy. W taki sposób poranną rozgrzewke można uznać za zbędną :D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak komuś nie przeszkadza spędzanie 20 min na mrozie, to OK. Mnie by krew zalała, jakbym miał codziennie o 6:00 stać 20 minut koło samochodu Jak kto woli Nie ma się z czego śmiać.
Najpierw otwieram samochod,wsiadam do srodka,odpalam auto i siedze.Po co mam wylazic na zewnatrz?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...