Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

200SX - średnie spalanie


Gość MatMM
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

z tego co widze na allegro bmw e30 było produkowane od 1982 do 1990 ale może sie ktos tam pomylił... (osobiście nie mam pojecia)

ale zauważyłem Toyote Corolle AE86 (np: http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C2013847 )

ta pierwsza wersja miała naped na tył!! (niestety tylko pierwsza:(

i całkiem niezła moc (ten konkretny egzemplarz jest albo troche podrasowany albo sie gosciu pomylił - podbno miały 120 KM )

zawsze lubiłem bmw... ale jak zacząłem poważnie mysleć - jakoś sie w tym nie widze :/

Toyota może być dobra alternatywą...

 

p.s. aha no i jeszcze mazda mx6 - tylkio czy ona ma naped na tył??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość EnDrIu WAWA
kup fiata 125p z silnikiem forda 2,0 cyba 120psi lub fiata 132 2,0 115psi podobno POLODY tworzył takie auto do driftu

silnik forda 2.0 105hp

Fiat 2.0 gaznik 112hp

Fiat 2.0 wtrysk 122hp.

 

To prawda to najtansza zabawka do driftu, zrobic tylko elektroszpere i miec to auto tylko do zabawy :) jelsi do jazdy na codzien i do zabawy to chyba wizalbym e30 325.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko zeby ae86 jechalo trzeba dawac pelny ogien. ten silnik 1.6 bardzo lubi sie krecic i to naprawde wysoko :!: . wiem bo mialem ae82 i palil mi w miescie 14-16L :diabel2: poza tym e8-ka blacharsko byla tragiczna, zawias tez szybko lecial... ale znajdzcie teraz na ulicy e8 GT-S.... :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wlasnie se obliczylem spalanie na podstawie dziesiejszej wyprawy do centrum, musze go wystroic bo zmienilem akumulator i go ostro przelewa :). wyszlo 30l/100km :kosci:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wlasnie se obliczylem spalanie na podstawie dziesiejszej wyprawy do centrum, musze go wystroic bo zmienilem akumulator i go ostro przelewa :). wyszlo 30l/100km :kosci:

 

JAk Rudy 102 :D

 

tylko załoga mniejsza... :)

(jak sie domyślam)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przepraszam, laik straszny ze mnie, co to ma za znaczenie?

pozwole sobie odpowiedziec za Elmera bo bawilem sie razem z nim w szukanie przyczyny braku checi do jazdy jego S13nastki.

wychodzi na to ze byl wystrojony na bardzo slabym akumulatorze, po jego zmianie pompa zaczela calkowicie inaczej pracowac (!!) i daje wieksze cisnienie na listwie niz to pod ktore zrobiony byl program = rezultat taki ze auto przelewa do tego stopnia ze jak sie zaleje przy odpalaniu to swiece kompletnie traca iskre. najsensowniejszym lekarstwem jest chyba wyregulowanie FPRa przy jednoczesnym pomiarze AFRu. (ale mi skrotowiec wyszedl :) )

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...