Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

wzmocnienie mojej sereny


Gość jaca2206
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mam takie pytanko czy silnik SR20DET podejdzie do sereny? Wiem ze do aut fwd nie podejdzie ale serena to rwd. Pytam z czystej ciekawosci, nawet nie mam sereny

Ja u siebie mam SR20DET - wszytko bolt on... tylko jest taka kwestja że były SR20DET pod FWD i RWD... SERENE trzeba zaliczyć do tych RWD, nawet wersia 1,6 ma mocniejsze i większe sprzegło nić taka priemra z tym samym silniczkiem...

Ps. jakby ktoś chciał to posiadam takie sprzęgło w stanie BDB do sprzedania :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Gość jaca2206

Dzisiaj wywaliłem mój filtr i zalożylem stożek i jestem mile zaskoczony bo auto jest bardziej żwawsze a tyle zostalo gratów po starym filtrze najgorzej było wyciągnąć tlumik szmerów . Jutro wrzuce fotki mojego stożka.

61d262ba987d2d1dm.jpg

 

[ Dodano: Czw 03 Maj, 2007 05:02 ]

tak wygląda mój stożek w aucie .

 

fd16f1761990bd69m.jpg

 

 

 

fa68dfcd733a607fm.jpg

 

 

 

b260afe725efe6b3m.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Odgrzewam trochę temat. :D

Napisz jaca2206 jak sprawuje Ci się Serenka z tym stożkiem.

Jak spalanie i dynamika. Może założę sobie coś takiego. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, bo zajrzałem. :) Nie znaczy to, że nie odpisze. Czas najwyższy się odezwać. :D

PS. Aż taki hałas. Może być jeszcze głośniej. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten filtr stożkowy to ja bym odsunął od przepływki o jakieś 10-15cm tak jak jest zakłuca nieco jej pracę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 lat później...

Witam
Nie wiem ile w tym prawdy ale elektronik samochodowy rzucił dzisiaj, że te silniki mają potencjał tylko trzeba zdjąć blokady, które producent założył(wszystkie eko śmieci) i twierdzi że jak założę sterownik od 2.0, przełożę immo z kluczyka i walnę większy zbiorniczek wyrównawczy żeby mi się to to nie gotowało to kilkanaście koni mi przybędzie. Wtyczka do kompa w wiązkach jest taka sama jak w 1.6. Do tego emulator lambdy co by mniej sonda widziała i kopa miał większego. Fanaberie czy prawda? ]:->

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...