Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

pomocy w wyborze duzego auta


Gość mrówa
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mojej siostrze urodzilo sie 4 dziecko :)

 

do tej pory posiadali 2 auta

 

siostra ma obecnie p11 2,0 combi rok 2000, to auto wystarcza jej w zupelnosci do rozworzenia dzieci do szól :wink:

 

jej moąż posiada toyote corolle combi 2,0 z 2005 roku

 

bylo wszystko ok 2 rodziców 3 dzieci razem 5 :wink:

 

ale teraz jest 4 dzieci :mrgreen: i potrzebne duze auto

 

wymogi to AUTOMAT,dynamika,przestrzen,wygoda,nie starszy niz 1999 NA 2000r i nie francuz ani wloch oraz najwazniejsze min 6 siedzen w 3 rzedach i prócz tego olbrzymi bagarznik :wink:

 

auto ma byc jako 3 auto w rodzinie uzywane sporadycznie na wyjazdy cala rodzina na wakacje swieta itd :) na co dzien bedzie stalo:)

 

do scisej czoLówki przeszly następujace auta

 

NISSAN QUEST

OPEL SINTRA

TOYOTA SIENNA

TOYOTA PREVIA

TOYOTA PICNIC

HONDA SHUTTLE

MERCURY VILLAGER

OLDSMOBILE SILHOUETTE

PONTIAC TRANS SPORT MONTANA

VOYAGER

 

I TAK NAJBARDZIEJ ODPOWIEDNIM AUTEM BYLO KTÓRES Z BLIZNIAKÓW OLDSMOBILE ALBO PONTIAC, AUTA DA SIE ZNALESC CZESCI WSZYSTKIE NAWET NAJDROBNIEJSZE SA DOSTEPNE W PRZECIAGU OD 3 DO 7 DNI,NATOMIAST ZAWIESZENIE SWIATLA LUSTERKA PASKI SA DOSTEPNE OD REKI, ALE WADA JEST SILNIK V6 3350 CM3 PALI KOLO 30 L NA 100Km.

 

MERCURY BYLBY ODPOWIEDNI ALE TAK SAMO JAK BLIZNIAK SATURN MA TEN SAM PROBLEM BRAK DOSTEPU DO CZESCI BLACHARSKICH A Z IMPORTU NAWET NA TAKA ZECZ JAK REFLEKTOR MOZNA CZEKAC MIESIACAMI

SZKODA BO ZAWIESZENIE I SILNIK V6 2960 CM3 PALIL NIE WIECEJ NIZ 20 LITRÓW I FUNKCJONUJE ROWNIEZ W NISSANIE QUEST.

 

HONDA ZDECYDOWANIE NAJMNIEJSZA I STYLISTYKA NIE POWALA WNETRZE PRZESTAZALE.

 

WOYAGERY SKOLEJI MAJA CZESCI WSZYSTKIE OD REKI DOBRE SERWISY ASO ALE!!!!!! SPALANIE POWALA

 

TOYOTY

PICNIC MICRO BAGAZNIK TAK SAMO JAK PREVIA

 

 

WIEC DO CZOLÓWKI WCHODZA 3 AUTA

TOYOTA SIENNA ,CZESCI OD REKI DOBRY SERWIS A SILNIKI V 6 2995 CM3 NIE SPRAIWAJA KLOPOTÓW I PALA NIE DUZO KOLO 20 LITRÓW SILNIKI SA ZNANE Z CZMRY TAK SAMO JAK AUTOMAT

 

OPEL SINTRA REWELACYJNA OPINIA INTERESUJE NAS TYLKO SILNIK 2.2 OPLOWSKI LUB 2.2 DIESEL TURBO CZESCI MECHANICZNE OD REKI ALE BLACHARSKIE PRAWIE NIE DO ZDOBYCIA, ZA TO SZYBY SWIATLA OBRYSÓWKI LUSTERKA TEZ OD REKI :mrgreen:

 

I NAJWAZNIEJSZE NISSAN QUEST O KTÓRYM NIC NIE WIEM

POZA SILNIKEM 2960 CM3 V6 154 KM I TYM ZE MA SOLIDNY AUTAOMAT

OGLADALISMY WSZYSTKIE MODELE W TYM QUESTA ALE NAWET NIE WIEDZIALEM NA CO PATRZEC :?:

 

Z TEJ TRUJCY NAJBARDZIJ PRZYPADL NAM DO GUSTU WLASNIE QUEST I SINTRA

 

POMOCY

 

MILE WIDZIANY OPINIE O INNYCH DUZYCH AUTACH SPRAWA PILNA!!!!!!

 

ODPADA MERC VITO BO AWARYJNY

ODPADAJA FRANCUZY I WLOCHY

RENAULT ESPACE GRAN

BLIZNIAKI:PEUGEOT

CITROEN I FIAT

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ODPADA MERC VITO BO AWARYJNY

ODPADAJA FRANCUZY I WLOCHY

RENAULT ESPACE GRAN

BLIZNIAKI:PEUGEOT

CITROEN I FIAT

 

Mrówa - proponuję od inwestycji w klawiaturę - CAPS LOCK Ci się zablokował

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

ODPADA MERC VITO BO AWARYJNY

ODPADAJA FRANCUZY I WLOCHY

RENAULT ESPACE GRAN

BLIZNIAKI:PEUGEOT

CITROEN I FIAT

 

Mrówa - proponuję od inwestycji w klawiaturę - CAPS LOCK Ci się zablokował

 

 

Kolega jak zawsze cos sie do mnie czepia ale udaje ze te go nie widze :D taki Czlowiek trudny troche bo zawsze znajdzie sie cos co mu nie pasuje :? i dla zasaddy musi sie czepnac :?

mi sie tak podoba i dletego tak napisalem i tego nie zmienie :mrgreen:

 

 

ps : Bombel touran odpada malo pakowny bagarznik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PONTIAC TRANS SPORT MONTANA

 

Ja tez szukam takiego vana i wlasnie przymiezam sie do pontiaca/chevroleta bo oldsmobile jest raczej nieosiagalny na naszym rynku. Qest jest robiony przez forda dla nissana razem z mercurym i jakos nie mam do tego przekonania. Voyager prowadzi na listach najbardziej awaryjnych aut. I mam pytanie skad wzioles takie wyniki spalania? Tata przez piec lat mial windstara i palil ok 15l gazu!! Wiec nie sadze ze pontiac bedzie wiecej palil. Chyba ze gaz w podlodze caly czas. Albo caly czs miasto i korki ale nawet wtedy nie powinien tyle spalic. No i apropo windstara to tez chyba godny polecenia :) A i jeszcze zapomnial bym o mazdzie mpv. Bardzo ladne autko. Silnik 2.5v6 + automat :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jezdzilem voyagerem w wersji grand i palil mi tyle co lexus lx którym zreszta bylem na warszawskim zlocie ze 2 razy nawet go oglaszalem ze do sprzedania, w zime w okolicy 22 do 28 l na 100 i nigdy nie uzywaly te auta gazua

 

a i wazne moja siostra nie zyczy sobie gazu :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Galaxy ma otwierane a nie rozsuwane drzwi. Zreszta tak samo jak sharan i alahambra. Jak dla mnie to dyskwalifikuje takiego vana. Ten kto mial stycznosc z drzwiami rozsuwanymi wie o czym mowie.

calkowicie sie zgadzam ;)

co do wyboru to padla juz decyzja teraz poszukiwanie

a decyzja, jak dla mnie zla, ale to nie ja bede jezdzi to .....

 

PONTIAC TRANS SPORT MONTANA 3350 V6 wersja Kanadyjska

 

jak by ktos mial na oku takiego to prosze o kontakt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[

Kolega jak zawsze cos sie do mnie czepia ale udaje ze te go nie widze :D

Owy Kolega miał racje. Pisaniez Caps Lockiem na forach to to samo jakbys do nas krzyczał. ot tak sie utarło juz od dawna. :]

sory za OT ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem ile kasy chcesz na niego przeznaczyc ale ten jest ciekawy

http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C1532967

Sam bylem nim zainteresowany ale jak dla mnie troche za drogi. Ale 2004r za 43tys to niezla cena. Nawet dzwonilem do goscia i mowi ze auto w super stanie. Jak dzwonilem do niego tydzien temu to mowil ze byl na gieldzie w slomczynie to moze i w tym tygodniu bedzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość szfystack

A mitsubishi Space wagon lub grandis?

ewentualnie Corolla Verso?

Mrówka, nie podałeś żadnej granicy cenowej ali wiekowej...

Ja się właśnie rozglądam z miskiem SW :) Tak do ok. 10 kzł - jak nic się nie da to będę dalej nyską jeździł...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mitsubishi Space wagon lub grandis?

ewentualnie Corolla Verso?

Tylko ze my mowimy o duuuzym aucie. Trans sport/montana nawet w krotkiej wersji sa wieksze od aut, ktore podales.

Mrówka, nie podałeś żadnej granicy cenowej ali wiekowej...

To faktycznie to by sie przydalo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość szfystack
Tylko ze my mowimy o duuuzym aucie. Trans sport/montana nawet w krotkiej wersji sa wieksze od aut, ktore podales.

fackutycznie...

zmyliły mnie te dwie nieduże toyoty... picnic i previa- a dalszej częsci Mrówa napisła że zał małe i odpadają :( ... ale dla mnie są akurat :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...