Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

pomocy w wyborze duzego auta


Gość mrówa
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

ja bym proponowal questa badz voyagera.

osobiscie praktycznie na codzien jezdze vojagerem. auto nie do zniszczenia. jedynie co w nim wymeiniam to klocki hamulcowe i olej, a autko ma juz prawie 10 lat. nic nigdy sie w nim nie popsulo.

Quest??

zwlaszcza ten nowy. bardzo ladne wnetrze. mocny ekonomiczny silnik 3.5L.

mam znajomego co robi u nissana i mowi ze quest-ow i pathfinderow najmniej przyjezdza na serwis :). najczesciej to sa sentry (made in mexiko) i altimy (made in usa)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 7 miesięcy temu...
  • 4 tygodnie później...

http://moto.allegro.pl/item241273172_nissa...di_okazja_.html

 

Duży, w miarę oszczędny, z klimą, bezpieczny, automat :D

I do tego można na piknik pojechać, co do bagażnika to można sobie wyprawowy na dach zapodać, to sę nawet namiot zmieści. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...
Gość mdzalewscy
I NAJWAZNIEJSZE NISSAN QUEST O KTÓRYM NIC NIE WIEM

POZA SILNIKEM 2960 CM3 V6 154 KM I TYM ZE MA SOLIDNY AUTAOMAT

 

nie starszy niż 99rok a więc nie ma tam silnika 2960

 

Napisze CI coś o Queście bo go mam więc mogę się coś wypowiedzieć

 

Nissan Quest II, czyli 1999-2002 były wytwarzany jako dwa identyczne auta, znaczy się Nissan Quest lub Mercury Villager (luksusowe Fordy).

 

mercury_villager2.gif

 

Auto ma silnik 3.3 V6 i to jest silnik z seri VG, czyli chyba najmocniejszy silnik Nissana, mówi się iż niezniszczalny, wytrzymujący moce rzędu 1000KM (tobie nie potrzebne), VG był montowany w terenowych Nissanach (np. Pathfinder, Xtera) i luksusowych Infiniti, widomo dlaczego, bardzo trwały.

 

Sam silnik jest niewysilony bo ma tylko 174KM, ale za to duży moment przy 2800rpm, ciągnie mocno od samego dołu. Skrzynia automat z overdrivem

 

Auto jest przepastne, chyba największe z wymienionych minivanów, spokojnie się chodzi po pokładzie, super ergonomia, super 2-strefowa klima - 2 -strefowe audio.

 

Auto jest bardzo niezawodne, części dość tanie, na nietypowe trzeba trochę czekać.

 

Komfort jazdy rewelacyjne, przyśpieszenie o.k

 

Spalanie: założyłem porzadną instalkę LPG (zachowuje się jakby nie było instalacji LPG), pali mi średnio 14,5 litra LPG, więc może zakładać iż spalanie od 13 do 16 LPG, benzyny z litr mniej.

 

Bardzo fajną sprawą jest iż auto jest rzadkie, zwłaszcza pod nazwą Mercury wzbudza spore zainteresowanie. To nie Almera gdzie stoją pod każdą latarnią.. :D

 

Nissan Quest III (od 2004 do dzisiaj)

posiada standardowy w USA jak na dzisiaj silnik VQ35, dobra jednostka nowoczesna od 10 lat zawsze w czołowce najlepszych silników na świecie.

 

2006_Nissan_Quest_ext_1.jpg

 

Wygodne auto, bardzo multimedialne, nowoczesna stylistyka, narazie dość drogie (gdzieś za używkę od 50tyś zł w górę)

 

I TAK NAJBARDZIEJ ODPOWIEDNIM AUTEM BYLO KTÓRES Z BLIZNIAKÓW OLDSMOBILE ALBO PONTIAC, AUTA DA SIE ZNALESC CZESCI WSZYSTKIE NAWET NAJDROBNIEJSZE SA DOSTEPNE W PRZECIAGU OD 3 DO 7 DNI,NATOMIAST ZAWIESZENIE SWIATLA LUSTERKA PASKI SA DOSTEPNE OD REKI, ALE WADA JEST SILNIK V6 3350 CM3 PALI KOLO 30 L NA 100Km.

nie wiem skąd wziołeś 30litry, z tego co wiem zwłaszcza z forum amerykańców to są Vany najmniej palące PB, mniej niż voyagery, każdy się dziwi iż One tak mało palą, ale tak jest

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...